Zamknij

Prezenty na Dzień Mężczyzn 10 marca - pomysły na najlepsze upominki

Redakcja
09.03.2018 11:00
Dzień Mężczyzn 2018: prezenty - najlepsze pomysły na drobne upominki
fot. pixabay.com

Dzień Mężczyzn 2018 - co kupić na prezent dla chłopaka, brata lub szefa? W marcu oprócz Dnia Kobiet swoje święto mają także panowie. Jeśli nie wiesz, co można podarować chłopakowi z okazji Dnia Mężczyzn, sprawdź najlepsze pomysły na prezenty dla mężczyzn z okazji ich święta!

Prezenty na Dzień Mężczyzn 2018 - co kupić na 10 marca? Drobne upominki dla chłopaka, szefa czy kolegów ze szkoły i z pracy na pewno sprawią im dużo przyjemności. Sprawdzamy najciekawsze prezenty na Dzień Mężczyzny 2018 dla kolegi, znajomego i brata z okazji ich marcowego święta.

Dzień Mężczyzn 2018 - co kupić na prezent dla szefa, brata i kolegi?

Prezent na Dzień Mężczyzn 2018 to zazwyczaj drobny upominek, podobnie jak na Dzień Kobiet. Dobrym pomysłem na prezent dla chłopaka czy znajomego może być ozdobny breloczek do kluczy, ozdobna zapalniczka lub scyzoryk. Jeśli w kinie akurat pojawi się film, który może spodobać się obdarowywanemu, bilety do kina również będą świetnym rozwiązaniem. Prezent na Dzień Mężczyzn 2018 może być również zrobiony własnoręcznie. Można przygotować samodzielnie ciasteczka lub inne wypieki. Również świetnie sprawdzą się gadżety komputerowe: myszki i podkładki, słuchawki, przenośne głośniki bluetooth i inne.

>> Dzień Mężczyzn 2018: kiedy jest i co to za święto?

Prezenty na Dzień Mężczyzn 2018 - najlepsze pomysły

Wśród najczęściej wymienianych pomysłów na Dzień Mężczyzn 2018 są prezenty typu kubek z żartobliwym napisem, spersonalizowany kufel do piwa lub śmieszne skarpetki z nadrukami. Są to przede wszystkim tanie i uniwersalne upominki, które sprawdzą się jako prezent zarówno dla szefa, jak i dla brata czy ukochanego. Panowie także uwielbiają słodycze i choć bardziej powszechne jest kupowanie kobietom czekoladek, każdy mężczyzna na pewno ucieszy się np. z czekoladowego telegramu, w którym możemy ukryć wiadomość przygotowaną specjalnie dla niego. Wiele firm oferuje także czekoladowe narzędzia lub miniaturowe samochody z czekolady. Taki prezent na Dzień Mężczyzn 2018 sprawdzi się świetnie dla wielbiciela majsterkowania czy motoryzacji.

>> Dzień Kobiet 2018: prezenty dla dziewczyny, mamy siostry

Do prezentu warto także dołożyć życzenia na Dzień Mężczyzn. Panom na pewno zrobi się miło, jeśli do upominku dołączymy także wierszyk lub po prostu wyślemy im śmieszne życzenia w wiadomości SMS.

Jeśli w marcu przegapicie Dzień Mężczyzn 2018 i zapomnicie o prezencie dla panów, nie ma powodów do stresu. Pod koniec września obchodzimy także Dzień Chłopaka. Choć najczęściej celebrują go młodzi mężczyźni i nastolatkowie, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby i starszych panów obdarować tego dnia upominkiem.

>> Dzień Mężczyzn i Dzień Chłopaka - kiedy są i czy to to samo święto?

RadioZET.pl/KP