Zamknij

Próbny egzamin gimnazjalny z Operonem 2017: j. obcy [ARKUSZ, ODPOWIEDZI]

Redakcja
07.12.2017 11:15
Próbny egzamin gimnazjalny 2017 OPERON: ANGIELSKI, NIEMIECKI [ARKUSZ, ODPOWIEDZI]
fot. pixabay.com

Próbny egzamin gimnazjalny OPERON 2017 z języka angielskiego i niemieckiego odbędzie się na początku grudnia. Uczniowie podejdą także do próbnych egzaminów z części matematyczno-przyrodniczej i humanistycznej. W artykule poniżej publikujemy arkusz próbnego egzaminu gimnazjalnego z Operonem 2017 z języka angielskiego i niemieckiego i odpowiedzi do arkuszy.

Próbny egzamin gimnazjalny z OPERONEM 2017 - język angielski, niemiecki: arkusz PDF i klucz odpowiedzi. Na początku grudnia uczniowie podejdą do kolejnej edycji próbnego egzaminu. Będą oni mogli spróbować swoich sił trzech części: humanistycznej, matematyczno-przyrodniczej i języków obcych. Sprawdzamy terminy próbnego egzaminu gimnazjalnego OPERON 2017 z języka angielskiego, niemieckiego, arkusz PDF i odpowiedzi do nich.

PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY OPERON 2017 - JĘZYK ANGIELSKI [ARKUSZ, ODPOWIEDZI]

Arkusz próbnego egzaminu gimnazjalnego z Operonem - język angielski (grudzień 2017) i odpowiedzi do niego opublikujemy poniżej, gdy tylko zostaną udostępnione na oficjalnej stronie wydawnictwa.

PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY OPERON 2017 - JĘZYK ANGIELSKI [ARKUSZ, ODPOWIEDZI]

PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY OPERON 2017 - JĘZYK NIEMIECKI [ARKUSZ, ODPOWIEDZI]

Arkusz próbnego egzaminu gimnazjalnego z Operonem - język niemiecki (grudzień 2017) i odpowiedzi do niego publikujemy poniżej, gdy tylko zostaną udostępnione na oficjalnej stronie wydawnictwa.

PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY OPERON 2017 - JĘZYK NIEMIECKI [ARKUSZ, ODPOWIEDZI]

Artykuł będzie na bieżąco aktualizowany.

Próbny egzamin gimnazjalny 2017 - OPERON: ANGIELSKI, NIEMIECKI

Próbny egzamin gimnazjalny 2017 z Operonem odbędzie się w dniach 5 - 7 grudnia 2017. Jako pierwsze odbędą się egzaminy z części humanistycznej, następnie z części matematyczno-przyrodniczej, a w ostatnim dniu z języków obcych. W poniższym artykule znajduje się dokładny terminarz próbnego egzaminu gimnazjalnego 2017 z Operonem:

>> Próbny Egzamin Gimnazjalny 2017 z Operonem: kiedy? [HARMONOGRAM]

Zobacz także

Terminarz na czwartek, 7 grudnia wygląda następująco:

09.00-10.00 - Egzamin z języka obcego na poziomie podstawowym (angielski, niemiecki - czas trwania: 60 minut)

10.00-11.00 - Przerwa

11.00-12.00 - Egzamin z języka obcego na poziomie rozszerzonym (angielski, niemiecki - czas trwania: 60 minut)

Zobacz także

W kolejnych dniach zostaną opublikowane oficjalne arkusze ze wszystkich części próbnego egzaminu gimnazjalnego z OPERONEM 2017 wraz z kluczem odpowiedzi. Aby lepiej przygotować się do próbnego egzaminu warto rozwiązać poprzednie arkusze, które są dostępne do pobrania na stronie wydawnictwa Operon.

Oprócz próbnego egzaminu gimnazjalnego z języków obcych z Operonem 2017, odbędą się także próbne egzaminy z części matematyczno-przyrodniczej i humanistycznej. Mają one lepiej przygotować uczniów do prawdziwego egzaminu gimnazjalnego, który odbywa się w kwietniu.

RadioZET.pl/egzaminy.operon.pl/KP