Zamknij

Od kiedy są jesienne wyprzedaże? Promocje w sklepach - październik 2017

Redakcja
17.10.2017 09:58
Od kiedy są jesienne wyprzedaże? -49% Rosmann 2017 i inne promocje w sklepach - październik 2017
fot. pixabay.com

Kiedy zaczynają się jesienne wyprzedaże w sklepach? Każdy z nas czeka na takie momenty w roku, kiedy będzie można skorzystać z okazyjnych cen w sklepach. Sprawdzamy, od kiedy promocje wchodzą ponownie do tzw. sieciówek i kiedy najlepiej wybrać się na zakupy.

Kiedy zaczynają się jesienne wyprzedaże w sklepach? Na promocje w Rosmannie i innych sklepach w październiku 2017 czeka wiele osób, które chciałyby skorzystać z okazyjnych cen na kosmetyki i odzież jesienną. Od kiedy promocje wchodzą ponownie do sklepów? Sprawdzamy daty i informacje. 

Kiedy zaczynają się jesienne wyprzedaże?

We wrześniu promocje zdarzają się niestety tylko okazyjnie. W tym miesiącu raczej nie uda nam się zrobić wielkich zakupów w niskich cenach. Czasami wciąż można znaleźć ostatnie ubrania czy akcesoria z wielkich letnich wyprzedaży, jednak najczęściej zdarzają się tylko czasowe promocje np. z okazji rozpoczęcia roku szkolnego, na Dzień Chłopaka i inne. Zwykle zniżki wynoszą od 10 do 20 procent. Jesień to jednak dobry czas na organizowanie "Nocy zakupów". W tych dniach centra handlowe są otwarte dużo dłużej niż zwykle, a właściciele sklepów przygotowują specjalne oferty dla klientów.

Wyprzedaże 2017: kiedy? Promocje w sklepach: -49% w Rossmannie, przeceny w "sieciówkach"

Wśród miłośniczek makijażu i kosmetyków do pielęgnacji, drogerie przygotowują specjalne promocje. Kiedy zaczynają się jesienne wyprzedaże? Na przykład -49% w Rossmannie czy promocje na perfumy w SuperPharm pojawiają się co jakiś czas w ciągu roku, również właśnie w ostatnich miesiącach. Zwykle są to oferty typu -49% (w Rossmannie) lub nawet 55% zniżki na wybraną część kosmetyków lub konkretne marki. Jesienią są również organizowane akcje typu 1+1 i inne, gdzie drugą sztuką można otrzymać ze zniżką od 50% wzwyż.

Najbliższa promocja -49% w Rossmannie w październiku 2017 rozpocznie się 10 października, a więcej szczegółów i regulamin akcji można znaleźć na stronie sklepu. Dodatkowo można uzyskać nawet 55% rabat, jeśli posiadamy kartę Klubu Rossmann. Promocja obowiązuje przy zakupie minimum 3 kosmetyków do makijażu. Akcja potrwa do 19 października 2017 roku.

Kolejne wielkie wyprzedaże podobne do tych letnich rozpoczną się dopiero pod koniec grudnia i w styczniu 2018. Z okazji zbliżających się świąt również na początku grudnia nie trudno będzie znaleźć ciekawe promocje i oferty, jednak na największe zniżki musimy jeszcze poczekać.

RadioZET.pl/KP

Koszulki damskie sportowe - moda dla aktywnych kobiet

Szlafroki damskie - który wybierasz?