Zamknij

Przysięga, odc. 68: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w serialu? [TVP 1]

Paweł Żurek
04.12.2019 12:01
Przysięga, odc. 68: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w serialu? [TVP 1]
fot. screen/ TVP 1/ Przysięga

Streszczenie 68. odcinka serialu Przysięga zamieszczamy poniżej. Emir za wszelką cenę chce wyciągnąć żonę z aresztu. Udaje mu się zdobyć dowód na jej niewinność pomimo spisku Cemre i Cavidan. Obie kobiety są zszokowane, gdy wieczorem w progu domu staje Emir.. razem z żoną. Streszczamy 68. odcinek Przysięga. 

Przysięga: 68. odcinek - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie tureckiego serialu? Kiedy i o której godzinie będzie można oglądać 68. odcinek Przysięgi? 

Przysięga, 68. odcinek - streszczenie serialu

Streszczenie 68. odcinka serialu Przysięga: 

Kemal przyjeżdża do domu, gdzie czeka już Leyla. Później, widzimy jak Nigar rozmawia z Melike. Tematem tej rozmowy jest oczywiście Reyhan.

Pod celą zjawia się Emir. Para po raz pierwszy od dawna normalnie rozmawia. Mąż nie odwraca się od Reyhan i zapowiada, że ją wyciągnie.

Do Kemala przyjeżdża Emir. Obaj ustalają, że trzeba znaleźć Zeynep. Cavidan próbuje wypytać, jakie są plany męża Reyhan – gdy okazuje się, że będzie on przeglądał monitoring, starsza kobieta wychodzi przerazona i dzwoni do Cemre.

Jak się okazuje, Cemre wcześniej wyłączyła kamerę. Emir odkrywa, że w nagraniu jest dziura. Do tego dowiaduje się, że Reyhan ma trafić do więzienia, jednak twardo postanawia, że do tego nie dopuści.

Emir w ostatniej chwili wkracza do aresztu. Mówi do żony, by zdjęła kajdanki. Jak się okazało, Emir zdobył dowód, że to nie jego żona była odpowiedzialna za porwanie Zeynep.  Prokurator wypuszcza więc Reyhan.

Cemre  i Cavidan śmieją się z własnego podstępu. Wtem u drzwi domu słychać dzwonek. Wrócił do niego Emir.. razem z Reyhan!

Przysięga, 68. odcinek - kiedy i o której godzinie oglądać nowy odcinek?

68. odcinek serialu Przysięga będzie można obejrzeć we wtorek, 10 grudnia o godzinie 16:05 na kanale TVP 1.

RadioZET.pl/Teleman.pl/PZ