Zamknij

Przysięga, odc. 70: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w serialu? [TVP 1, 12.12]

Paweł Żurek
06.12.2019 09:52
Przysięga, odc. 70: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w serialu? [TVP 1]
fot. screen TVP/Przysięga

Streszczenie 70. odcinka serialu Przysięga zamieszczamy poniżej. Spisek Cemre i Cavidan może niebawem się wydać. Jak się okazało, to starsza kobieta zapłaciła za porwanie Zeynep. Policja jest jednak na tropie osób, które przetrzymują dziewczynkę. Sama Zeynep ucieka  Streszczamy 70. odcinek Przysięga. 

Przysięga: 70. odcinek - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie tureckiego serialu? Kiedy i o której godzinie będzie można oglądać 70. odcinek Przysięgi? 

Przysięga, 70. odcinek - streszczenie serialu

Streszczenie 70. odcinka serialu Przysięga: 

Emir i Reyhan odnajdują zagubiony samochód, którym jeździli porywacze Zeynep.

Cemre i Cavidan coraz bardziej obawiają się zdemaskowania. Matka C. proponuje, by zadzwonić do Belmy i uprzedzić ją o tym, że policja jest blisko rozwiązania sprawy.

Emir otrzymuje telefon o tym, że na brzegu morza znaleziono fragmenty odzieży Zeynep. Policja informuje, że w wodzie szukają „zwłok dziewczyny”. Reyhan po tym, jak zobaczyła reakcję Emira zaczyna panikować. Mąż R. ją uspokaja. Reyhan jest jednak roztrzęsiona.  

Kemal i Leyla kłocą się. Ciotka Nedret każe im się.. pocałować.

Reyhan na komisariacie ma zidentyfikować ubrania Zeynep. Jest zszokowana, gdy widzi fragmenty odzieży należącej do dziewczynki. Emir uspokaja żonę, mówiąc, ze jego wewnętrzne przeczucie mówi mu, że Zeynep żyje. Emir zatrudnia detektywów, którzy szukają bezdomnej.

Cemre i Cavidan dowiadują się, że Zeynep żyje. Chcą jednak wykorzystać  nawet jej tragedię, byle tylko skrzywdzić Reyhan.

Przysięga, 70. odcinek - kiedy i o której godzinie oglądać nowy odcinek?

70. odcinek serialu Przysięga będzie można obejrzeć w czwartek, 12 grudnia o godzinie 16:05 na kanale TVP 1.

RadioZET.pl/Teleman.pl/PZ