Zamknij

Przysięga, odc. 71: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w serialu? [TVP 1]

Paweł Żurek
10.12.2019 13:36
Przysięga, odc. 71: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w serialu? [TVP 1]
fot. screen TVP

Streszczenie 71. odcinka serialu Przysięga zamieszczamy poniżej. Reyhan poszukuje Zeynep i chociaż znajduje ją.. sama dostaje się do niewoli. Emir za to jest bardzo blisko wyjawienia całej intrygi Cemre i Cavidan. Czy historia skończy się pozytywnie? Streszczamy 71. odcinek Przysięga. 

Przysięga: 71. odcinek - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie tureckiego serialu? Kiedy i o której godzinie będzie można oglądać 71. odcinek Przysięgi? 

Przysięga, 71. odcinek - streszczenie serialu

Streszczenie 71. odcinka serialu Przysięga: 

Reyhan wychodzi z rezydencji, by szukać Zeynep. Razem z Suną stoją nad zboczem, z którego spadła bezdomna. Żona Emira twierdzi, że Zeynep żyje.

Reyhan idzie wzdłuż zbocza. Spotyka na drodze.. porywacza swojej podopiecznej. Dociera też do domu, w którym jest przetrzymywana. Tymczasem Zeynep dzwoni do Reyhan, a telefon odbiera Emir.

Od razu po tym Zafer informuje Emira, że Reyhan zaginęła. Mąż kobiety wychodzi z domu pomimo sprzeciwu matki.

W nastepnych scenach widzimy, jak porywacz trzyma na muszce Reyhan i Zeynep. Żona Emira dzielnie stawia opór mężczyźnie. Zachęca go do tego, by je wypuścił.

Porywacz nie daje się jednak przekonać. Grozi Reyhan i Zeynep śmiercią , a następnie opuszcza piwnicę. Zeynep boi się śmierci, jednak Reyhan ją  uspokaja.

Zagłosuj

Czy Reyhan zasługuje na takie traktowanie ze strony Cemre i Cavidan?

Liczba głosów:

Przysięga, 71. odcinek - kiedy i o której godzinie oglądać nowy odcinek?

71. odcinek serialu Przysięga będzie można obejrzeć w poniedziałek, 9 grudnia o godzinie 16:05 na kanale TVP 1.

RadioZET.pl/Teleman.pl/PZ