Zamknij

Przysięga, odc. 72: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w serialu? [TVP 1]

Paweł Żurek
12.12.2019 11:46
Przysięga, odc. 72: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w serialu? [TVP 1]
fot. screen TVP

Streszczenie 72. odcinka serialu Przysięga zamieszczamy poniżej. Emir odnajduje dom, w którym są przetrzymywane Zeynep i Reyhan. Uwalnia je, jednak porywacz powala go i mierzy pistoletem do pary. Życie Reyhan i Emira jest w wielkim niebezpieczeństwie! Czy historia skończy się pozytywnie? Streszczamy 72. odcinek Przysięga. 

Przysięga: 72. odcinek - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie tureckiego serialu? Kiedy i o której godzinie będzie można oglądać 72. odcinek Przysięgi? 

Przysięga, 72. odcinek - streszczenie serialu

Streszczenie 72. odcinka serialu Przysięga: 

Odcinek rozpoczyna się od ujęcia Reyhan, która z Zeynep siedzą zamknięte w ponurej jamie. Zeynep zdradza, że jest przerażona.  Reyhan zapewnia, że uda im się wydostać z niewoli. Zaczyna szukać sposobu na przechytrzenie Belmy i jej mocodawców.

Tymczasem pomagier Belmy nie wie, jak poradzić sobie z Reyhan i Zeynep. Zauważa przy tym, że zgubił telefon. Znalazła go.. Reyhan.  Dzwoni do Emira, jednak porywacz przerywa tę rozmowę i z wrzaskiem odpycha Reyhan.

Cavidan dzwoni do Cemre. Wie już, że Reyhan znalazła Zeynep. Okrutne kobiety chcą wykorzystać Belmę, by zdusić opór żony Emira.

Reyhan jest przywiązana do krzesła i zakneblowana. Porywacz znęca się na nią, grozi jej pobiciem.. Wychodzi z domu i napotyka Emira.  Obaj rozmawiają – Emir zdradza, że szuka kobiety i młodej dziewczyny. Porywacz kłamie, zamykając drzwi. Emir blokuje je ręką. Słyszy odgłosy. Odjeżdża jednak, a porywacz wchodzi do piwnicy i przykłada pistolet do głowy Reyhan.

Wtedy wkracza Emir. Powala porywacza i bije do nieprzytomności. Gdy Emir uwalnia żonę, pomagier Belmy wstaje jednak i wymierza w parę bronią. Wpada jednak w pułapkę na szczury, a Emir dobija go ciosem.

Zagłosuj

Czy Cemre i Cavidan poniosą konsekwencje swojego okrutnego spisku?

Liczba głosów:

Przysięga, 72. odcinek - kiedy i o której godzinie oglądać nowy odcinek?

72. odcinek serialu Przysięga będzie można obejrzeć w poniedziałek, 16 grudnia o godzinie 16:05 na kanale TVP 1. Powtórki będą emitowane 17 grudnia o 6:05 rano na tej samej stacji.  

RadioZET.pl/Teleman.pl/PZ