Zamknij

Przysięga, odc. 73: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w serialu? [TVP 1]

Paweł Żurek
12.12.2019 12:40
Przysięga, odc. 73: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w serialu? [TVP 1]
fot. screen TVP 1/Przysięga odcinek 73

Streszczenie 73. odcinka serialu Przysięga zamieszczamy poniżej. Emir uwalnia Zeynep i razem z Reyhan uciekają porywaczowi. Pojawiają się razem w rezydencji, jednak Cavidan nie daje za wygraną. Wzywa policję i Belmę, by oderwać Reyhan od Zeynep. Emir nie poddaje się i podejmuje ostateczną próbę uwolnienia dziewczynki. Streszczamy 73. odcinek Przysięga. 

Przysięga: 73. odcinek - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie tureckiego serialu? Kiedy i o której godzinie będzie można oglądać 73. odcinek Przysięgi? 

Przysięga, 73. odcinek - streszczenie serialu

Streszczenie 73. odcinka serialu Przysięga: 

Porywacz wstaje i ucieka z budynku, zamykając w nim Reyhan i Emira. Zabiera ze sobą Zeynep i wpycha ją do samochodu. Emir wydostaje się po tym, jak wyszarpuje klamkę. Zaczynają z Reyhan pościg za porwaną dziewczynką. 

Chwilę po tym do domu podjeżdża Cemre. Wchodzi do środka.. i zatrzaskuje się w pomieszczeniu. Emir dzwoni do Zafera, by poprosić go o pomoc przy poszukiwaniach Zeynep.

Pomagier Belmy chowa się przed parą. Zeynep wykorzystuje chwilową nieuwagę porywacza i krzyczy do zbliżającego się Emira i Reyhana. Emir dobiega do dziewczynki i powala porywacza.

Suna i Cavidan rozmawiają w rezydencji, wtem nagle pojawia się w nich cała trójka – Zeynep, Reyhan i Emir. Suna z czułością wita młodą dziewczynkę.

Cemre nie może się wydostać. Cavidan martwi się o córkę. Dzwoni do Belmy. Cavidan po raz kolejny zleca Belmie pozbycia się Zeynep.

Belma wchodzi do rezydencji i udaje troskę o swoją podopieczną. Emir tłumaczy policjantom, którzy pojawili się razem z Belmą, że nie mogą zabrać Zeynep.

Emir i Reyhan błagają policjantów, by nie oddawali Zeynep w ręce Belmy. Reyhan płacze. W końcu dziewczynka opuszcza rezydencję z krzykiem. Cavidan patrzy na to rozbawiona.

Cemre wpada w rozpacz. Nie może się wydostać, jej telefon się rozładował, a do tego utknęła w dziurze. Emir zapewnia Reyhan, że nie zostawi Zeynep.  Po tym wychodzi z domu.

Zagłosuj

Czy Emirowi odda się odbić Zeynep?

Liczba głosów:

Przysięga, 73. odcinek - kiedy i o której godzinie oglądać nowy odcinek?

73. odcinek serialu Przysięga będzie można obejrzeć we wtorek, 17 grudnia o godzinie 16:05 na kanale TVP 1. Powtórki będą emitowane 18 grudnia o 6:05 rano na tej samej stacji.  

RadioZET.pl/Teleman.pl/PZ