Zamknij

Przysięga, odc. 74: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w serialu? [TVP 1]

Paweł Żurek
13.12.2019 12:18
Przysięga, odc. 74: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w serialu? [TVP 1]
fot. screen TVP/ Przysięga/ Yemin/ odc. 74

Streszczenie 74. odcinka serialu Przysięga zamieszczamy poniżej. Emir uwalnia Zeynep i sprowadza ją do domu. Pomimo skrywanej nienawiści Cavidan, dziewczynka zostaje przyjęta do rodziny. Tymczasem Talaz dowiaduje się, że jego córka.. wzięła ślub. Ta zdradza mu sekret - kobieta tylko udaje żonę. Jak zakończy się historia ojca i córki? Streszczamy 74. odcinek Przysięga. 

Przysięga: 74. odcinek - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie tureckiego serialu? Kiedy i o której godzinie będzie można oglądać 74. odcinek Przysięgi? 

Przysięga, 74. odcinek - streszczenie serialu

Streszczenie 74. odcinka serialu Przysięga: 

Talaz dowiaduje się od nieznanej osoby, że Kemal i Leyla w tajemnicy wzięli ślub.

Cavidan niepokoi się o Cemre. Nie może się do niej dodzwonić, a strach dodatkowo rozbudzają plotki, które przekazuje jej Suheyla.

Kobiety kłócą się o Cemre. Suheyla słusznie odpędza Cavidan od swojej córki, każąc jej odczepić się od niej. Cemre zostaje uratowana przez Belmę.

Talaz w ogromnych nerwach wchodzi do domu, gdzie spotyka swoją córkę. Jak widzi, plotki o ślubie okazały się prawdą.

Reyhan martwi się o Zeynep. Czeka na Emira i po jego przyjeździe robi mu awanturę. Jednak okazuje się, że opóźnienie było spowodowane.. odebraniem Zeynep. Dziewczynka ku ogromnej radości Zeynep pokazuje się w drzwiach rezydencji. Emir wykorzystał dowód przeciwko macosze dziewczynki i dzięki temu udało mu się ją uwolnić.

Cavidan jest zaskoczona widokiem Zeynep.  Ojciec Emira przyjmuje Zeynep do rodziny. Chwali też Emira za dzielną postawę. Ten twierdzi, że pochwały powinna zebrać jego żona.

Talaz rozmawia z córką. Okazało się, że.. tylko udaje ona ślub. Na pożegnanie, grozi jej, że jeśli nie skończy tej farsy nigdy więcej się nie zobaczą.

Zagłosuj

Czy Zeynep wreszcie będzie miała spokój od macochy i Cavidan?

Liczba głosów:

Przysięga, 74. odcinek - kiedy i o której godzinie oglądać nowy odcinek?

74. odcinek serialu Przysięga będzie można obejrzeć we środę, 18 grudnia o godzinie 16:05 na kanale TVP 1. Powtórki będą emitowane 19 grudnia o 6:05 rano na tej samej stacji.  

RadioZET.pl/Teleman.pl/PZ