Zamknij

Przysięga, odc. 83: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w serialu? [TVP 1]

Paweł Żurek
07.01.2020 11:06
Przysięga, odc. 83: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w serialu? [TVP 1]
fot. Przysięga/ TVP/ screen

Streszczenie 83. odcinka serialu Przysięga zamieszczamy poniżej. Kemal przetrzymuje Leylę w zamknięciu. Między Emirem i Reyhan dalej bez zmian - są w sobie zakochani, jednak brakuje im odwagi, by to wyznać.  Streszczamy 83. odcinek Przysięga. 

Przysięga: 83. odcinek - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie tureckiego serialu? Kiedy i o której godzinie będzie można oglądać 83. odcinek Przysięgi? 

Przysięga, 83. odcinek - streszczenie serialu

Streszczenie 83. odcinka serialu Przysięga: 

Suna w dalszym ciągu czuje się bardzo źle. Nie chce skorzystać z niczyjej pomocy, więc z ratunkiem dla niej przybywa Reyhan.

Kemal przetrzymuje Leylę. Zamknął ją na klucz w jednym z pokojów. Porywacz chce, by.. zrozumiała, że Talaz to zły człowiek.

Hatice zaprasza do siebie Emira i Reyhan. Para znów ma problemy z komunikacją: Emir jest zakochany w żonie, a ona w nim, jednak żadna strona nie decyduje się na szczere wyznanie.

Ta sytuacja nie podoba się Cemre.

Zagłosuj

Czy Emir wreszcie powie Reyhan co do niej czuje?

Liczba głosów:

Przysięga, 83. odcinek - kiedy i o której godzinie oglądać nowy odcinek?

83. odcinek serialu Przysięga będzie można obejrzeć we środę, 8 stycznia o godzinie 16:05 na kanale TVP 1. Powtórki będą emitowane 9 stycznia o 6:20 rano na tej samej stacji.  

RadioZET.pl/Teleman.pl/PZ