Zamknij

Pudzian - McSweeney online i w TV: gdzie oglądać KSW 40 live?

Redakcja
16.10.2017 12:02
Pudzian - McSweeney online i w TV: gdzie oglądać KSW 40 live?
fot. materiały prasowe

Pudzian vs McSweeney online i w TV - gdzie oglądać KSW 40 na żywo? Czy transmisja będzie za darmo czy płatna? Przed walką Polaka z Irlandczykiem podajemy najważniejsze informacje o tym, gdzie będzie można zobaczyć tę walkę w telewizji i w internecie.

Pudzian - McSweeney online - gdzie oglądać KSW 40 na żywo? Transmisja za darmo czy płatna? Jubileuszowa gala KSW 40 odbędzie się już w niedzielę, 22 października 2017 roku. Przed wydarzeniem odpowiadamy na pytania fanów MMA i sprawdzamy, gdzie oglądać walkę Pudzian vs McSweeney online na żywo.

Pudzian - McSweeney na żywo online za darmo czy płatnie?

Na KSW 40 Pudzian i McSweeney spotkają się po raz pierwszy. Czy będzie dostępna transmisja KSW 40 online na żywo i za darmo? Fani Mariusza Pudzianowskiego niestety będą musieli zapłacić na możliwość obejrzenia starcia. Walka będzie emitowana na stronie www.kswtv.com, a takze na platformie IPLA.tv. Ile kosztuje livestream KSW 40 online? Jest to koszt około 40 zł w zależności od wybranego sposobu płatności. Ci, którzy skorzystają z tej możliwości, otrzymają dodatkowo 72-godzinny dostęp do nagrania z całego wydarzenia.  Dla widzów w Polsce gala rozpocznie się o godzinie 19.00.

Zobacz także

KSW 40: Pudzian - McSweeney w telewizji?

Walka Pudzian - McSweeney w telewizji na żywo będzie dostępna dla abonentów Cyfrowego Polsatu. Dostęp do transmisji KSW 40 w TV na żywo można wykupić na stronie www.cyfrowypolsat.pl, a koszt wynosi 40 zł. Usługę PPV KSW 40 można wykupić przez internet, dzwoniąc na infolinię 801 00 50 50 lub wysyłając SMS o treści "NumerKartyDekodera.walka" na numer 7043 (koszt smsa to 0,62 zł). Gala KSW 40 i transmisja rozpoczną się o godzinie 19.00 czasu polskiego.

 

Internauci twierdzą, że nie będzie to łatwa walka dla Mariusza Pudzianowskiego, jednak mają nadzieję, że to właśnie on wygra to starcie. W tym roku gala KSW 40 odbędzie się w samym sercu stolicy Irlandii - Dublinie, w amfiteatralnej hali 3Arena.

RadioZET.pl/KP