Zamknij

PZU Maraton Warszawski 2017 - trasa biegu [MAPA]

Redakcja
08.09.2017 12:00
PZU Maraton Warszawski 2017 - trasa biegu [MAPA]
fot. pzumaratonwarszawski.com / sportografia.pl

Trasa PZU Maratonu Warszawskiego 2017 musiała zostać zmodyfikowana ze względu na planowane remonty w mieście. Sprawdziliśmy, jak w tym roku przebiegnie trasa 39. edycji biegu oraz jakie nastąpiły zmiany.

39. PZU Maraton Warszawski 2017 - trasa biegu głównego oraz biegu na 5 km przebiegać będzie w tym roku przez najpiękniejsze miejsca w stolicy. Jak będzie wygląda dokładna trasa i przez które ulice pobiegną maratończycy? Publikujemy mapy PZU Maratonu Warszawskiego oraz "Biegu na Piątkę".

PZU Maraton Warszawski - trasa

W ubiegłym roku PZU Maraton Warszawski rozpoczynał się na Krakowskim Przedmieściu pod bramą Uniwersytetu Warszawskiego. Bieg skupia się na najpiękniejszych oraz historycznych punktach Warszawy. W tym roku trasa musiała zostać zmieniona, jednak tylko w niewielkim stopniu. Spowodowane jest planowanymi na wrzesień remontami.

Trasa 39. PZU Maratonu Warszawskiego [MAPA]

Biegacze podczas PZU Maratonu Warszawskiego 2017 wyruszą z Placu Trzech Krzyży o godzinie 9.00. Główna trasa ma długość 42 kilometrów i 195 metrów, jednak istnieje również możliwość wybrania biegu na 5 km. Start "Biegu na Piątkę" zaplanowany jest na godzinę 9.00 przy ulicy Konwiktorskiej znajdującej się na Nowym Mieście. Meta znajdzie się na Wisłostradzie przy Parku Fontann. Publikujemy mapy tras 39. PZU Maratonu Warszawskiego.

39. PZU MARATON WARSZAWSKI - MAPA TRASY

PZU Maraton Warszawski 2017 - trasa biegu [MAPA]
fot. pzumaratonwarszawski.com

"BIEG NA PIĄTKĘ" - MAPA TRASY

PZU Maraton Warszawski 2017 - trasa biegu [MAPA]
fot. pzumaratonwarszawski.com

Ciekawą informacją jest także to, że uczestnicy 39. PZU Maratonu Warszawskiego w dniu 24 września 2017 mogą bezpłatnie poruszać się komunikacją miejską - za okazaniem numeru startowego.

RadioZET.pl/pzumaratonwarszawski.com/KP