Zamknij

PZU Maraton Warszawski 2017: zapisy, opłata, pakiety startowe

Redakcja
08.09.2017 12:40
PZU Maraton Warszawski 2017: zapisy, opłata i inne informacje
fot. pixabay.com

Zapisy na Maraton Warszawski 2017 ruszają zwykle w pierwszej połowie roku, a ostatni uczestnicy przyjmowani są na dzień przed rozpoczęciem wydarzenia. Sprawdzamy szczegóły dotyczące kolejnej edycji biegu: zapisy, daty, jakie są opłaty za udział i co zawierają pakiety startowe PZU Maratonu Warszawskiego. 

Maraton Warszawski 2017 - zapisy, opłaty, daty i informacje. Będzie to już 39. edycja biegu i choć trasa musiała zostać zmieniona z powodu remontów, nadal będzie przebiegała przez najważniejsze punkty historyczne i turystyczne w Warszawie. Sprawdzamy najważniejsze szczegóły dotyczące tegorocznej edycji PZU Maratonu Warszawskiego.

PZU Maraton Warszawski 2017 - zapisy, opłaty, daty

Zapisy na Maraton Warszawski w 2017 roku rozpoczęły się na początku marca. Na szczęście wciąż można się zgłosić na główny maraton, a także "Bieg na piątkę" - zapisy trwają do 23 września. Opłata startowa wynosi 50-100 zł, w zależności od wybranej trasy.

Maraton Warszawski 2017 - opłata startowa

PZU Maraton Warszawski 2017 - opłata startowa [maraton]
fot. pzumaratonwarszawski.com

"Bieg na Piątkę" - opłata startowa

PZU Maraton Warszawski 2017 - opłata startowa: "Bieg na piątkę"
fot. pzumaratonwarszawski.com

Zobacz także

Maraton Warszawski 2017 - pakiety startowe. Co zawierają?

W pakietach startowych 39. PZU Maratonu Warszawskiego znajdą się przede wszystkim numer startowy, agrafki, chip do pomiaru czasu, informator biegu i pamiątkowe naklejki. Oprócz tego uczestnicy otrzymają m.in. żele pod prysznic, napoje izotoniczne, karnety do klubów fitness, kupony do kina i inne.

Pakiet startowy Maratonu Warszawskiego 2017 - co zawiera?

PZU Maraton Warszawski 2017: zapisy, opłata, pakiety startowe
fot. pzumaratonwarszawski.com

Odbiór pakietów startowych Maratonu Warszawskiego 2017 będzie możliwy w Biurze Zawodów na Stadionie Narodowym. Godziny oraz warunki odebrania pakietów znajdują się na oficjalnej stronie maratonu.

RadioZET.pl/pzumaratonwarszawski.com/KP