Zamknij

Queen w Łodzi 2017: BILETY na koncert - czy są jeszcze w sprzedaży?

Redakcja
06.11.2017 10:35
Queen w Łodzi: BILETY - czy są jeszcze w sprzedaży?
fot. AP/EAST NEWS

Bilety na Queen w Łodzi wyprzedały się bardzo szybko. Jak zawsze największą popularnością cieszyły się wejściówki na trybunach z najlepszą widocznością oraz na płytę. Koncert Queen z Adamem Lambertem odbędzie się już 6 listopada 2017 w Atlas Arenie. Czy można jeszcze kupić bilety? Sprawdzamy informacje na kilka godzin przed wydarzeniem.

Koncert Queen - Łódź 2017: bilety na to wydarzenie rozeszły się bardzo szybko. Sprawdzamy, czy bilety na koncert Queen w Łodzi 2017 są jeszcze w sprzedaży i gdzie je kupić.

Adam Lambert i Queen w Łodzi 2017 - BILETY [CENA, GDZIE KUPIĆ]

Bilety na koncert Queen z Adamem Lambertem w Łodzi 2017 można kupić przez internet. Wejściówki dostępne są na stronie www.ebilet.pl. Ceny wejściówek zaczynają się od 265 zł w strefie General Admission. Najdroższe są oczywiście bilety VIP, za które trzeba zapłacić około 700 zł. Oprócz wejścia na koncert obejmują one dostęp do baru z winem, drinkami, piwem i innymi rodzajami alkoholu, w cenie jest także poczęstunek w formie bufetu szwedzkiego, a także napoje bezalkoholowe, kawa i herbata. Ceny biletów na trybuny wynoszą od około 270 zł do prawie 400 zł za najlepsze miejsca.

Zobacz także

BILETY na koncert Queen - Łódź 2017. Czy są jeszcze dostępne?

W tej chwili w sprzedaży zostały już tylko ostatnie bilety na koncert Queen w Łodzi 2017. Dostępne są wejściówki na trybunie bocznej przy scenie oraz w strefie General Admission. Bilety można zakupić w salonach Empik, na stronie internetowej, a także przed samym wejściem na koncert w hali Atlas Arena w wyznaczonym miejscu przy wejściu nr 1 od godziny 12.00. Warto jednak wziąć pod uwagę bardzo duże zainteresowanie wydarzeniem i przybyć na miejsce odpowiednio wcześniej.

Queen i Adam Lambert w Łodzi zagrają m.in. utwory z jednego z najbardziej popularnych albumów zespołu Queen „News of the Wolrd” z 1977 roku, czyli w 40. rocznicę jego wydania. Podczas show na pewno nie zabraknie takich utworów jak "We Will Rock You" czy "We Are the Champions". Łącznie formacja zagrała już na 90 koncertach w ciągu 5 lat wspólnych występów. Latem 2012 roku zrealizowali swoją pierwszą europejską trasę, a rozpoczęli ją koncertem w Kijowie.

Wszystkie informacje organizacyjne, dojazd, parking i godzina koncertu Queen z Adamem Lambertem w Łodzi 2017 znajdziecie w artykule poniżej:

>> Queen w Łodzi - godzina koncertu, informacje organizacyjne [DOJAZD, parking]

RadioZET.pl/KP