Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Rafał Brzozowski - wzrost, wiek, żona, dziecko, Insta. Kim jest prowadzący Jaka to melodia?

30.08.2019 09:47

Rafał Brzozowski jest znany m.in. jako wokalista i nowy prowadzący program Jaka to melodia. Poniżej zebraliśmy inne informacje na temat jego kariery, a także informacje takie jak wiek, wzrost Rafała Brzozowskiego, oraz jego osiągnięcia i szczegóły dotyczące kariery muzycznej.

Rafał Brzozowski - wzrost, wiek, żona, dziecko, Insta. Kim jest prowadzący Koło Fortuny? fot. Tadeusz Wypych/REPORTER / East News

Kim jest Rafał Brzozowski, nowy prowadzący programu Jaka to melodia? Wzrost, wiek, Koło Fortuny, żona, dziecko, Facebook, Instagram, kariera, osiągnięcia oraz inne informacje na jego temat zebraliśmy w poniższym artykule.

Rafał Brzozowski - WZROST, wiek, żona, dziecko. Ile ma wzrostu i ile ma lat?

Rafał Brzozowski ma 36 lat. Muzyk urodził się 8 czerwca 1981 roku w Warszawie, a dorastał w Nowym Dworze Mazowieckim. Ma dwóch młodszych braci: Pawła i o 17 lat młodszego Adama.

Rafał Brzozowski ma 183 centymetry wzrostu. Jeśli chodzi o jego życie prywatne, Rafał Brzozowski nie mówi zbyt wiele na ten temat. Przez kilka lat związany był z modelką Anną Tarnowską, nie wiadomo jednak, czy ich związek nadal trwa.

Kim jest Rafał Brzozowski? [KARIERA MUZYCZNA, JAKA TO MELODIA]

Z wykształcenia jest nauczycielem wychowania fizycznego. Studia ukończył na Akademii Wychowania Fizycznego. Zdobył brązowy medal Akademickich Mistrzostw Polski w zapasach w 2006 roku. Brał udział w meczach Reprezentacji Artystów Polskich. Z powodu kontuzji kręgosłupa przerwał karierę sportową.

Karierę muzyczną rozpoczął w 2002 udziałem w telewizyjnym programie Szansa na sukces, w którym zdobył wyróżnienie. Wcześniej występował z Marcinem Kiljanem w zespole K.Martin. W 2003 został członkiem reaktywowanego zespołu Emigranci. Był też członkiem grupy Mono.

Jesienią 2011 wziął udział w przesłuchaniach do programu TVP2 "The Voice of Poland". Trafił do grupy Andrzeja Piasecznego, odpadł tuż przed finałem.

W lutym 2017 z piosenką "Sky Over Europe" zakwalifikował się do finału polskich eliminacji do 62. Konkursu Piosenki Eurowizji. Nad piosenką pracował razem z Marcinem Kindlą i Markiem Dutkiewiczem. 18 lutego wystąpił w finale selekcji i zajął drugie miejsce po zdobyciu 16 punktów (w tym 8 od jurorów i 8 od widzów), przegrywając tylko z Kasią Moś.

Brał udział w telewizyjnym programie rozrywkowym "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" w 2014 roku. 

Od 2017 do 2019 roku Rafał Brzozowski był prowadzącym teleturnieju TVP2 "Koło Fortuny". Prowadził także wiele muzycznych widowisk telewizyjnych, w tym m.in. finał krajowych eliminacji do 15. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci (2017), koncert sylwestrowy TVP2 w Zakopanem (2017), Międzynarodowy Festiwal Talentów im. Anny German w Zielonej Górze (2018) oraz koncert Przebój na Mundial, otwierający 55. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu (2018).

Rafał Brzozowski w Jaka to Melodia? [2019]

Od 2019 roku Rafał Brzozowski będzie prowadzącym programu "Jaka to melodia?". Zastąpi na tym stanowisku Norbiego, który z kolei będzie gospodarzem programu Koło fortuny.  

TVP miało podjąć taką decyzję, aby odświeżyć formaty, a być może również uznano, że Brzozowski jako aktywny wokalista lepiej odnajdzie się w programie muzycznym.

Iza Krzan - wzrost, wiek, partner, Insta. Kim jest prowadząca "Koło Fortuny"?

RadioZET.pl/KP

Oceń