Zamknij

Remigiusz Wierzgoń - kim jest Rezigiusz z "The Brain"?

Redakcja
07.09.2017 12:00
Remigiusz Wierzgoń - kim jest Rezigiusz z "The Brain"?
fot. youtube.com / reZigiusz

Rezigiusz - kto to jest? Remigiusz Wierzgoń jako młody twórca internetowy od niedawna próbuje swoich sił również w telewizji. Kim jest Rezigiusz z "The Brain"? Zebraliśmy informacje o jednym z najbardziej popularnych polskich youtuberów.

Kim jest Remigiusz Wierzgoń, który właśnie został jurorem programu "The Brain. Genialny umysł" 2? Rezi zadebiutował w telewizji jako prowadzący w programie The Voice of Poland. Tym razem zobaczymy go w jury "The Brain". Kim jest Remigiusz Wierzgoń? Ile ma lat, gdzie mieszka, czy ma dziewczynę - zebraliśmy to wszystko, żeby rozwiać wasze wątpliwości.

Kim jest Rezigiusz? Informacje o youtuberze

Remigiusz Wierzgoń - kto to jest? W tej chwili znany jest jako jeden z najpopularniejszych polskich youtuberów. Swoje filmy zaczął wrzucać do internetu w 2010 roku. Od początku publikuje pod pseudonimem "ReZi". Na początku nagrywał filmy z gier, przede wszystkim z Minecrafta. W tej chwili kanał na Youtube Rezigiusza subskrybuje prawie 3 miliony użytkowników.

Remigiusz Wierzgoń - wiek. Ile lat ma Rezigiusz?

Jest to jedno z najczęściej zadawanych pytań jeśli chodzi o tego młodego twórcę internetowego. Ile lat ma Rezigiusz? Urodził się on 11 września 1996 roku. Oznacza to, że w 2017 roku Remigiusz Wierzgoń skończy 21 lat.

Gdzie mieszka Remigiusz Wierzgoń?

Informacje o Rezigiuszu można znaleźć na jego oficjalnym profilu na Facebooku. Pochodzi on z Wodzisławia Śląskiego, gdzie nadal mieszka. Jest to miasto położone w województwie śląskim. Jednak najbardziej interesuje fanów - a w zasadzie fanki Remigiusza, czy ma on dziewczynę. Choć sam nie zdradza na ten temat zbyt wiele, to jednak żadna tajemnica - na jego Instagramie często pojawiają się zdjęcia z Martą.

Nowy juror programu "The Brain" zdobywa popularność już nie tylko jako youtuber Rezigiusz. Wikipedia wciąż nie zawiera informacji na jego temat, nie wyszukamy także hasła "Remigiusz Wierzgoń". Przypuszczamy jednak, że to tylko kwestia czasu.

RadioZET.pl/KP