Zamknij

Riverdale 3 - kiedy premiera i zwiastun nowych odcinków serialu?

Redakcja
08.10.2018 15:15
Riverdale 3 - kiedy premiera nowych odcinków Riverdale S03E01? [DATA]
fot. Youtube / Netflix UK & Ireland

Kiedy premiera Riverdale 3? Fani serialu po zakończeniu 2. sezonu wciąż zastanawiają się, czy mogą spodziewać się kontynuacji historii. Sprawdzamy, co wiadomo o premierze 3. sezonu Riverdale i kiedy będą nowe odcinki.

Riverdale 3 - kiedy zobaczymy zwiastun i nowe odcinki serialu? Sprawdzamy, co do tej pory wiadomo o 3. sezonie serialu Riverdale: data premiery kolejnej serii, zwiastun i spoilery.

» Stranger Things: 3. sezon - kiedy premiera serialu? [ZWIASTUN, DATA]

Riverdale - sezon 3: kiedy premiera S03E01?

Amerykańska stacja The CW potwierdziła kontynuację aż 10 produkcji, które możemy oglądać właśnie na tym kanale. Wśród seriali znalazły się m.in. Arrow, The Flash, Supernatural i właśnie Riverdale. 3. sezon serialu będzie nagrywany latem 2018. W związku z tym pierwsze podejrzenia i plotki, jakie pojawiały się w sieci, mówiły o premierze nowych odcinków dopiero w 2019 roku. Na forach pojawiały się także informacje, że niewykluczona jest niespodzianka ze strony producentów, którzy będą chcieli zaskoczyć fanów serii i premiera 3. sezonu Riverdale nastąpi już pod koniec 2018 roku.

Teraz wiemy już na pewno - 3. sezon Riverdale będzie miał swoją premierę 10 października 2018 roku w Stanach Zjednoczonych, a dzień później - 11 października o godzinie 9.00 czasu polskiego pierwszy odcinek pojawi się na Netflix. Już możecie zapisać tę datę w kalendarzu i ustawić przypomnienie, aby nie przegapić tej premiery!

» Riverdale S03E01 online - gdzie oglądać 3. sezon Riverdale w internecie?

» 13 powodów 2 sezon - kiedy premiera i o czym będzie? [DATA, ZWIASTUN]

Zwiastun Riverdale 3 - co zobaczymy w kolejnym sezonie?

Podczas odbywającego się w lipcu 2018 San Diego Comic Con, stacja zaprezentowała pierwszy zwiastun 3. sezonu "Riverdale", który możecie zobaczyć poniżej:

Co jeszcze wiemy o kolejnym sezonie serialu? Z informacji, które pojawiają się w sieci na temat 3. sezonu Riverdale, wynika, że w nadchodzącym sezonie poznamy matkę i siostrę (Jellybean) Jugheada. Według zagranicznego serwisu The Hashtag Show, w kolejnym sezonie pojawi się nowa postać.

Gdy tylko poznamy więcej szczegółów na temat 3. sezonu Riverdale, będziemy aktualizować ten artykuł.

» Seriale na wakacje 2018 - najlepsze i nowe produkcje Netflix

» Dark: 2. sezon serialu Netflix - kiedy premiera? [DATA]

» The Affair, sezon 4: kiedy premiera i gdzie oglądać? [DATA, ZWIASTUN] 

» The End of the F***ing World 2. sezon - kiedy premiera na Netflix?

RadioZET.pl/express.co.uk/KP