Zamknij

Promocja w Rossmannie 2018: CZERWIEC 2+2 gratis - zasady i warunki

Redakcja
11.06.2018 09:25
Rossmann: promocja 2+2 gratis - CZERWIEC 2018. ZASADY i daty promocji
fot. pixabay.com

Promocja 2+2 w Rossmannie w czerwcu 2018 to kolejna edycja akcji przygotowanej dla klientów drogerii. Tym razem promocyjna oferta nosi nazwę "Odsłoń nogi na lato". Sprawdzamy, które produkty będzie można kupić taniej oraz na czym dokładnie polega najnowsza oferta drogerii, czyli promocja 2+2 w Rossmannie czerwiec 2018: ile będzie trwać i kto może z niej skorzystać.

Promocja w Rossmannie w czerwcu 2018 - zasady promocji 2+2 gratis: jakie produkty kupić taniej i od kiedy zaczyna obowiązywać oferta? Sprawdzamy najważniejsze informacje na temat najnowszej promocji 2+2 w Rossmannie: co kupić, jakie są zasady, ile trwa promocja i kto może z niej skorzystać.

Rossmann - PROMOCJA CZERWIEC 2018: na czym polega i ile trwa?

Najnowsza czerwcowa promocja w Rossmannie 2+2 gratis obejmie produkty do pielęgnacji stóp i paznokci oraz produkty do depilacji. Akcja promocyjna drogerii, która za każdym razem cieszy się ogromną popularnością wśród klientów, rozpocznie się 9 czerwca i potrwa do 19 czerwca lub do wyczerpania zapasów. Aby skorzystać z promocji 2+2 w Rossmannie w czerwcu 2018, należy być uczestnikiem Klubu Rossmann. Gratis otrzymamy 2 tańsze produkty.

Akcją będą objęte damskie i męskie produkty do pielęgnacji stóp i paznokci oraz produkty do depilacji, w tym: kremy, peelingi, maski, produkty do pedicure oraz produkty do depilacji: pianki, plastry i wiele innych.

» Dmuchany flaming w Lidlu - promocja na dmuchane materace [OD 11.06.]

Produkty, które obejmuje promocja w Rossmannie w czerwcu 2018 są oznaczone specjalną etykietą, podobnie jak w przypadku poprzednich edycji. Pełną listę produktów można znaleźć w regulaminie akcji, który został udostępniony na stronie internetowej drogerii Rossmann na kilka godzin przed rozpoczęciem się promocji 2+2 na kosmetyki do pielęgnacji stóp i produkty do depilacji.

Zasady promocji 2+2 gratis w Rossmannie - CZERWIEC 2018

Aby móc skorzystać z promocji 2+2 gratis w Rossmannie w czerwcu 2018, trzeba wybrać 4 dowolne kosmetyki, które biorą udział w akcji. Muszą się one różnić kodem kreskowym lub numerem katalogowym w e-sklepie. Dopiero gdy spełnimy wszystkie warunki promocji w Rossmannie w czerwcu 2018, zostanie nam naliczony rabat. Tym razem w ramach akcji 2+2 gratis w Rossmannie na kosmetyki  do pielęgnacji stóp i produkty do depilacji  promocje prawdopodobnie nie będą łączyć się ze sobą.

Promocja 2+2 w Rossmannie w czerwcu 2018 będzie obowiązywać zarówno online, jak i stacjonarnie w sklepach. Podobnie tak jak w przypadku poprzednich edycji akcji, aby móc skorzystać z promocji 2+2 w Rossmannie w czerwcu 2018 przy kasie trzeba będzie okazać zarejestrowaną kartę Klubu Rossmann. Karta dostępna jest w aplikacji mobilnej Klubu Rossmann oraz po zalogowaniu się na stronę internetową drogerii. W trakcie trwania promocji 2+2 w Rossmannie każdy uczestnik programu może zrobić zakupy tylko jeden raz.

» Promocja 2+2 gratis w Rossmannie: LIPIEC 2018 - zasady i warunki

Warto pamiętać, że tak jak w przypadku poprzednich akcji zgodnie z regulaminem produkty pełnowartościowe, zakupione w drogerii stacjonarnej w ramach promocji 2+2 w czerwcu 2018 nie będą podlegały zwrotom ani wymianie. Odstępując od umowy w przypadku zakupów w drogerii internetowej trzeba będzie zwrócić cały zestaw.

Więcej informacji na temat promocji 2+2 w Rossmannie w czerwcu 2018 będzie można znaleźć w regulaminie dostępnym na stronie internetowej drogerii na kilka godzin przed rozpoczęciem akcji.

RadioZET.pl/KP