Zamknij

Promocja 2+2 gratis w Rossmannie: LIPIEC 2018 - zasady i warunki

Redakcja
13.07.2018 10:01
Rossmann: promocja 2+2 gratis - LIPIEC 2018. ZASADY i warunki promocji
fot. pixabay.com

Promocja 2+2 w Rossmannie w lipcu 2018 będzie obejmowała produkty, które przydadzą się latem na przykład podczas wyjazdu nad morze. Sprawdzamy, które kosmetyki będzie można kupić taniej, ile będzie trwać oraz na czym dokładnie polega najnowsza oferta drogerii, czyli promocja 2+2 w Rossmannie lipiec 2018 i kto może z niej skorzystać.

Promocja 2+2 w Rossmannie w lipcu 2018 - zasady promocji 2+2 gratis "Spakuj ochronę na wakacje": jakie produkty kupić taniej i od kiedy zaczyna obowiązywać oferta? Sprawdzamy najważniejsze informacje na temat najnowszej promocji 2+2 w Rossmannie: co kupić, jakie są zasady, ile trwa promocja i kto może z niej skorzystać.

Rossmann - PROMOCJA LIPIEC 2018: na czym polega i ile trwa?

Najnowsza lipcowa promocja w Rossmannie 2+2 gratis obejmuje produkty, które mogą przydać się podczas np. wyjazdów wakacyjnych. Akcja promocyjna drogerii, która za każdym razem cieszy się ogromną popularnością wśród klientów, rozpoczęła się we wtorek, 10 lipca i potrwa aż do czwartku, 19 lipca lub do wyczerpania zapasów. Aby skorzystać z promocji 2+2 w Rossmannie w lipcu 2018, należy być uczestnikiem Klubu Rossmann. Gratis otrzymamy 2 tańsze produkty.

Akcją "Spakuj ochronę na wakacje" objęte są damskie i męskie produkty do opalania oraz filtry przeciwsłoneczne dla dzieci, a także kremy i balsamy po opalaniu, produkty odstraszające owady oraz kosmetyczki.

» Promocja Rossmann 2+2: SIERPIEŃ 2018 - na czym polega i co kupić? [ZASADY]

Produkty, które obejmuje promocja 2+2 w Rossmannie w lipcu 2018 są oznaczone specjalną etykietą, podobnie jak w przypadku poprzednich edycji. Pełną listę produktów można znaleźć w regulaminie akcji, który został udostępniony na stronie internetowej drogerii Rossmann na kilka godzin przed rozpoczęciem się promocji 2+2 na kosmetyki.

Zasady promocji 2+2 gratis w Rossmannie - LIPIEC 2018

Aby móc skorzystać z promocji 2+2 gratis w Rossmannie w lipcu 2018, należy wybrać 4 dowolne kosmetyki, które biorą udział w akcji. Muszą się one różnić kodem kreskowym lub numerem katalogowym w e-sklepie. Dopiero gdy spełnimy wszystkie warunki promocji w Rossmannie w lipcu 2018, zostanie nam naliczony rabat. Tym razem w ramach akcji 2+2 gratis w Rossmannie promocje nie łączą się ze sobą. Promocja 2+2 w Rossmannie w lipcu 2018 obowiązuje zarówno online, jak i stacjonarnie w sklepach.

Podobnie jak w przypadku poprzednich edycji akcji, aby móc skorzystać z promocji 2+2 w Rossmannie w lipcu 2018 przy kasie trzeba okazać zarejestrowaną kartę Klubu Rossmann. Karta dostępna jest w aplikacji mobilnej Klubu Rossmann oraz po zalogowaniu się na stronę internetową drogerii. W trakcie trwania promocji 2+2 w Rossmannie każdy uczestnik programu może zrobić zakupy tylko jeden raz.

Warto pamiętać, że tak jak w przypadku poprzednich akcji zgodnie z regulaminem produkty pełnowartościowe, zakupione w drogerii stacjonarnej w ramach promocji 2+2 w lipcu 2018 nie podlegają zwrotom ani wymianie. Odstępując od umowy w przypadku zakupów w drogerii internetowej należy zwrócić cały zestaw.

Więcej informacji na temat promocji 2+2 w Rossmannie w lipcu 2018 będzie można znaleźć w regulaminie dostępnym na stronie internetowej drogerii.

RadioZET.pl/KP