Zamknij

Promocja w Rossmannie 2018: MAJ 2+2 gratis - na czym polega i co kupić?

Redakcja
18.05.2018 08:59
Rossmann: promocja 2018 - ZASADY promocji 2+2 gratis [MAJ 2018]
fot. pixabay.com

Promocja 2+2 w Rossmannie w maju 2018 to kolejna edycja akcji przygotowanej dla klientów drogerii. Wiele kobiet korzysta z promocyjnych ofert w Rossmannie, aby uzupełnić braki w swojej kosmetyczce i nie tylko. Sprawdzamy, na czym polega najnowsza oferta drogerii, czyli promocja 2+2 w Rossmannie maj 2018: ile będzie trwać i jakie produkty można kupić taniej.

Promocja w Rossmannie 2018 - zasady promocji 2+2 w maju 2018: jakie produkty kupić taniej i od kiedy zaczyna obowiązywać oferta? Sprawdzamy najważniejsze informacje na temat najnowszej promocji 2+2 w Rossmannie: co kupić, jakie są zasady, ile trwa promocja i kto może z niej skorzystać.

Rossmann - PROMOCJA 2018 MAJ: na czym polega i ile trwa?

Najnowsza majowa promocja w Rossmannie 2+2 gratis obejmuje produkty do pielęgnacji twarzy. Akcja promocyjna drogerii, która za każdym razem cieszy się ogromną popularnością wśród klientów, rozpocznie się 18 maja i potrwa do 28 maja lub do wyczerpania zapasów. Aby skorzystać z promocji 2+2 w Rossmannie w maju 2018, należy być uczestnikiem Klubu Rossmann. Gratis otrzymamy 2 tańsze produkty.

» Promocja w Rossmannie 2018: CZERWIEC 2+2 gratis - zasady i warunki

Akcją są objęte damskie i męskie produkty do pielęgnacji twarzy, w tym:

  • kremy (na dzień, na noc, pod oczy)
  • olejki
  • serum
  • kapsułki i ampułki
  • żele do mycia
  • peelingi
  • płyny micelarne
  • mleczka do demakijażu
  • toniki
  • maseczki do twarzy

Produkty, które obejmuje promocja w Rossmannie w maju 2018 są oznaczone specjalną etykietą, podobnie jak w przypadku poprzednich edycji. Pełną listę produktów można znaleźć w regulaminie akcji, który został udostępniony na stronie internetowej drogerii Rossmann na kilka godzin przed rozpoczęciem się promocji 2+2 na kosmetyki do pielęgnacji.

» Zakaz handlu w niedzielę 2018 - daty zamknięcia sklepów [KALENDARZ]

Zasady promocji 2+2 gratis w Rossmannie - MAJ 2018

Aby móc skorzystać z promocji 2+2 gratis w Rossmannie w maju 2018, trzeba wybrać 4 dowolne kosmetyki, które biorą udział w akcji. Muszą się one różnić kodem kreskowym lub numerem katalogowym w e-sklepie. Dopiero gdy spełnimy wszystkie warunki promocji w Rossmannie w maju 2018, zostanie nam naliczony rabat. Tym razem w ramach akcji 2+2 gratis w Rossmannie na kosmetyki do pielęgnacji twarzy promocje nie łączą się ze sobą.

Promocja 2+2 w Rossmannie w maju 2018 obowiązuje zarówno online, jak i stacjonarnie w sklepach. Podobnie tak jak w przypadku poprzednich edycji akcji, aby móc skorzystać z promocji 2+2 w Rossmannie w maju 2018 przy kasie trzeba okazać zarejestrowaną kartę Klubu Rossmann. Karta dostępna jest w aplikacji mobilnej Klubu Rossmann oraz po zalogowaniu się na stronę internetową drogerii. W trakcie trwania promocji 2+2 w Rossmannie każdy uczestnik programu może zrobić zakupy tylko jeden raz.

Warto pamiętać, że tak jak w przypadku poprzednich akcji zgodnie z regulaminem produkty pełnowartościowe, zakupione w drogerii stacjonarnej w ramach promocji 2+2 w maju 2018 nie będą podlegały zwrotom ani wymianie. Odstępując od umowy w przypadku zakupów w drogerii internetowej trzeba będzie zwrócić cały zestaw.

RadioZET.pl/KP