Zamknij

Promocja w Rossmannie 2018: MARZEC 2 + 2 gratis

Redakcja
16.03.2018 13:44
Rossmann: promocja 2018 - ZASADY promocji 2+2 gratis [MARZEC 2018]
fot. Youtube / Rossmann Polska

Promocja 2+2 w Rossmannie w MARCU 2018 to idealny moment, aby uzupełnić braki w swojej kosmetyczce i nie tylko. Sprawdzamy informacje o najnowszej ofercie drogerii: na czym polega promocja 2+2 w Rossmannie, ile będzie trwać i jakie produkty obejmuje.

Promocja w Rossmannie 2018 - zasady promocji 2+2 w jednej z najpopularniejszych drogerii. Sprawdzamy, co tym razem będzie można kupić na promocji w Rossmannie, jakie są zasady, ile trwa promocja i kto może z niej skorzystać.

Zagłosuj

Czy korzystasz z sezonowych promocji w sklepach?

Liczba głosów:

Rossmann - PROMOCJA 2+2 MARZEC: na czym polega i ile trwa?

Najnowsza marcowa promocja w Rossmannie 2+2 gratis będzie dotyczyła produktów do pielęgnacji, koloryzacji i stylizacji włosów. Akcja potrwa od soboty, 10 marca do poniedziałku, 19 marca lub do wyczerpania zapasów. Promocja 2+2 gratis w marcu 2018 obejmie produkty dla kobiet i mężczyzn, takie jak szampony do włosów, odżywki, balsamy i kosmetyki do stylizacji: lakiery do włosów, gumy do stylizacji, pianki, pudry utrwalające, a także farby i produkty do koloryzacji włosów - i wiele, wiele innych.

Produkty objęte promocją 2+2 w Rossmannie są zawsze oznaczone specjalną etykietą. Pełną listę produktów będzie można znaleźć w regulaminie akcji, który jest dostępny na stronie internetowej drogerii Rossmann.

>> Promocja w Rossmannie 2018: KWIECIEŃ -49% lub -55% na kolorówkę

Zasady promocji 2+2 w Rossmannie - MARZEC 2018

Promocja 2+2 w Rossmannie w marcu 2018 jest przeznaczona dla uczestników programu "Klub Rossmann". Oznacza to, że jeśli chcemy skorzystać z promocji, musimy posiadać zarejestrowaną kartę Rossmann (karta dostępna jest w aplikacji mobilnej Klubu Rossmann). W trakcie trwania promocji 2+2 gratis w Rossmannie każdy klubowicz może zrobić zakupy tylko jeden raz. Promocja obowiązuje zarówno w sklepach stacjonarnych i w sklepie internetowym.

Aby móc skorzystać z promocji 2+2 w Rossmannie należy wybrać 4 różne produkty (muszą się różnić kodem kreskowym lub numerem katalogowym w e-sklepie). Gratis otrzymamy wówczas 2 tańsze produkty. W ramach akcji 2+2 gratis promocje łączą się ze sobą. Należność będzie więc naliczana od cen promocyjnych. Warto jednak pamiętać, że zgodnie z regulaminem akcji produkty pełnowartościowe, zakupione w drogerii stacjonarnej, w ramach promocji 2+2 gratis nie podlegają zwrotom ani wymianie. Odstępując od umowy w przypadku zakupów w drogerii internetowej należy zwrócić cały zestaw (czyli 4 produkty).

RadioZET.pl/KP