Zamknij

Promocja w Rossmannie 2018: KWIECIEŃ -55% na kosmetyki kolorowe

Redakcja
09.04.2018 09:28
Rossmann: promocja 2018 - ZASADY promocji 49% i 55% [KWIECIEŃ 2018]
fot. Youtube / Rossmann Polska

Promocja 55% taniej w Rossmannie w KWIETNIU 2018 to idealny moment, aby uzupełnić braki w swojej kosmetyczce i nie tylko. Oferta dla klubowiczów "Kosmetyki kolorowe -55%" rozpoczęła się w poniedziałek, 9 kwietnia i potrwa przez 2 tygodnie. Znamy już zasady i regulamin aktualnej promocji na kosmetyki kolorowe do makijażu, dlatego sprawdzamy najważniejsze informacje: na czym polega promocja 55% w Rossmannie, ile będzie trwać i jakie produkty obejmie.

Promocja w Rossmannie: kwiecień 2018 - zasady promocji 55% na kosmetyki kolorowe do makijażu w jednej z najpopularniejszych drogerii. Sprawdzamy, co tym razem będzie można kupić na promocji w Rossmannie, jakie są zasady, ile trwa promocja i kto może z niej skorzystać.

» Promocja w Hebe 2018: 40% na marki makijażowe - kwietniowa obniżka «

Rossmann - PROMOCJA 2018 KWIECIEŃ: na czym polega i ile trwa?

Najnowsza kwietniowa promocja w Rossmannie 55% taniej dotyczy tzw. "kolorówki", czyli kosmetyków do makijażu. Akcja, która zawsze cieszy się ogromną popularnością wśród klientów, rozpoczęła się 3 kwietnia i trwała do 8 kwietnia, jednak mogli z niej skorzystać tylko wybrani klienci, którzy w swojej aplikacji otrzymali odpowiednie powiadomienie. Specjalna oferta obowiązywała tylko najaktywniejszych członków Klubu Rossmann.

Dla pozostałych klientów akcja rozpocznie się w poniedziałek, 9 kwietnia i potrwa do środy, 18 kwietnia lub do wyczerpania zapasów. Promocja 55% w kwietniu 2018 obejmie większość produktów do makijażu dla kobiet, czyli między innymi pudry, róże, szminki, podkłady, tusze do rzęs - i wiele, wiele innych.

» Promocja 55% w Rossmannie - jakie kosmetyki można kupić taniej?

Produkty objęte promocją w Rossmannie w kwietniu 2018 będą oznaczone specjalną etykietą, podobnie jak w przypadku poprzednich edycji. Pełną listę produktów będzie można znaleźć w regulaminie akcji, który zostanie udostępniony na stronie internetowej drogerii Rossmann na kilka godzin przed rozpoczęciem się promocji 55% na kosmetyki do makijażu.

» Promocja Rossmann: KWIECIEŃ 2019 - od kiedy promocja 55%, na czym polega i co kupić? [ZASADY]

Zagłosuj

Czy skorzystasz z najnowszej promocji w drogerii?

Liczba głosów:

Zasady promocji 55% w Rossmannie - KWIECIEŃ 2018

Promocja 55% w Rossmannie w kwietniu 2018 będzie dostępna dla wszystkich klientów, a z oferty można korzystać zarówno online, jak i stacjonarnie w sklepach. Promocja 55% w Rossmannie w kwietniu 2018 jest przeznaczona dla uczestników programu "Klub Rossmann". Oznacza to, że jeśli chciemy skorzystać z oferty, musimy posiadać zarejestrowaną kartę Rossmann (karta dostępna jest w aplikacji mobilnej Klubu Rossmann). W trakcie trwania promocji 55% w Rossmannie każdy uczestnik programu może zrobić zakupy dowolną ilość razy.

» Promocja w Rossmannie 2018: MAJ 2+2 gratis - na czym będzie polegać?

Aby móc skorzystać z promocji 55 procent w Rossmannie w kwietniu 2018, trzeba wybrać minimum 3 różne produkty. Muszą się one różnić kodem kreskowym lub numerem katalogowym w e-sklepie. Dopiero gdy spełnimy wszystkie warunki promocji w Rossmannie w kwietniu 2018, zostanie nam naliczony rabat. Tym razem w ramach akcji -55 procent w Rossmannie na kosmetyki kolorowe promocje nie łączą się ze sobą.

» Zakaz handlu w niedzielę 2018 - daty zamknięcia sklepów [KALENDARZ]

Warto pamiętać, że tak jak w przypadku poprzednich akcji zgodnie z regulaminem produkty pełnowartościowe, zakupione w drogerii stacjonarnej w ramach promocji 55% w kwietniu 2018 nie będą podlegały zwrotom ani wymianie. Odstępując od umowy w przypadku zakupów w drogerii internetowej trzeba będzie zwrócić cały zestaw.

Więcej informacji na temat aktualnej promocji w Rossmannie w kwietniu 2018 można znaleźć w regulaminie akcji, który jest dostępny na stronie drogerii.

RadioZET.pl/KP