Zamknij

Rossman: promocja - PERFUMY. ZASADY promocji perfum na Black Friday

Redakcja
20.11.2017 08:45
Rossmann: promocja - PERFUMY. ZASADY promocji 1+1 na perfumy - Black Friday Polska 2017
fot. pixabay.com

Promocja Rossmann na perfumy w listopadzie 2017 po raz kolejny przyciągnie do sklepu online tłumy klientów. W tym roku wśród ofert proponowanych przez drogerię można było dostać m.in. kosmetyki do makijażu przecenione nawet o 55%. Na czym będzie polegała najbliższa akcja? Sprawdzamy zasady promocji na perfumy w Rossmannie z okazji Black Friday.

Rossmann: promocja na perfumy. ZASADY promocji 1+1 na perfumy - na czym polegają? Sprawdzamy informacje o najbliższej promocji w Rossmannie w Black Friday 2017.

>> Rossmann - promocja perfum 1+1 online czy stacjonarnie w sklepach?

Rossmann - PROMOCJA: perfumy 1+1

Promocja w Rossmannie na perfumy może być idealną okazją, aby zrobić pierwsze zakupy świąteczne dla bliskich. Akcja zostanie zorganizowana 24 listopada 2017, czyli w tzw. Black Friday i potrwa do 27 listopada. Wśród marek dostępnych w Rossmannie na promocji 1+1 można będzie kupić perfumy Moschino, Burberry, Calvin Klein, Hugo Boss, Mexx, Bruno Banani i inne.

Zobacz także

Zasady promocji perfum w Rossmannie - listopad 2017

Zasady promocji Rossmann "1+1 na perfumy" będą podobne jak w przypadku poprzednich edycji ofert: przy zakupie jednego flakonu perfum, drugi otrzymamy gratis. Ważna informacja o której należy pamiętać przed zakupami - za darmo otrzymamy ten flakon, który będzie tańszy lub w tej samej cenie. Promocja obowiązuje także na zestawy prezentowe. Z oferty będzie można skorzystać tylko online, czyli zakupu trzeba będzie dokonać przez stronę internetową sklepu. Szczegółowe informacje na ten temat pojawią się na kilka godzin przed rozpoczęciem promocji.

Zagłosuj

Czy korzystasz z takich ofert na zakup kosmetyków?

Liczba głosów:

Promocja 1+1 na perfumy w Rossmannie zostanie zorganizowana w sklepie z okazji Black Friday 2017. Ten dzień jest utożsamiany z początkiem sezonu zakupowego przed Bożym Narodzeniem w Stanach Zjednoczonych. W czarny piątek wiele sklepów czynnych jest dłużej niż zwykle, czasem nawet całą dobę. Ze względu na popularność tego zwyczaju, zaczął on pojawiać się w innych krajach, a od kilku lat również w Polsce. 

RadioZET.pl/KP