Zamknij

Rossman: promocja - PERFUMY. ZASADY promocji perfum na Black Friday

Redakcja
20.11.2017 08:45
Rossmann: promocja - PERFUMY. ZASADY promocji 1+1 na perfumy - Black Friday Polska 2017
fot. pixabay.com

Promocja Rossmann na perfumy w listopadzie 2017 po raz kolejny przyciągnie do sklepu online tłumy klientów. W tym roku wśród ofert proponowanych przez drogerię można było dostać m.in. kosmetyki do makijażu przecenione nawet o 55%. Na czym będzie polegała najbliższa akcja? Sprawdzamy zasady promocji na perfumy w Rossmannie z okazji Black Friday.

Rossmann: promocja na perfumy. ZASADY promocji 1+1 na perfumy - na czym polegają? Sprawdzamy informacje o najbliższej promocji w Rossmannie w Black Friday 2017.

>> Rossmann - promocja perfum 1+1 online czy stacjonarnie w sklepach?

Rossmann - PROMOCJA: perfumy 1+1

Promocja w Rossmannie na perfumy może być idealną okazją, aby zrobić pierwsze zakupy świąteczne dla bliskich. Akcja zostanie zorganizowana 24 listopada 2017, czyli w tzw. Black Friday i potrwa do 27 listopada. Wśród marek dostępnych w Rossmannie na promocji 1+1 można będzie kupić perfumy Moschino, Burberry, Calvin Klein, Hugo Boss, Mexx, Bruno Banani i inne.

Zobacz także

Zasady promocji perfum w Rossmannie - listopad 2017

Zasady promocji Rossmann "1+1 na perfumy" będą podobne jak w przypadku poprzednich edycji ofert: przy zakupie jednego flakonu perfum, drugi otrzymamy gratis. Ważna informacja o której należy pamiętać przed zakupami - za darmo otrzymamy ten flakon, który będzie tańszy lub w tej samej cenie. Promocja obowiązuje także na zestawy prezentowe. Z oferty będzie można skorzystać tylko online, czyli zakupu trzeba będzie dokonać przez stronę internetową sklepu. Szczegółowe informacje na ten temat pojawią się na kilka godzin przed rozpoczęciem promocji.

 

Promocja 1+1 na perfumy w Rossmannie zostanie zorganizowana w sklepie z okazji Black Friday 2017. Ten dzień jest utożsamiany z początkiem sezonu zakupowego przed Bożym Narodzeniem w Stanach Zjednoczonych. W czarny piątek wiele sklepów czynnych jest dłużej niż zwykle, czasem nawet całą dobę. Ze względu na popularność tego zwyczaju, zaczął on pojawiać się w innych krajach, a od kilku lat również w Polsce. 

RadioZET.pl/KP