Zamknij

Polskie preselekcje do Eurowizji 2018: kim jest Saszan i co zaśpiewa?

Redakcja
01.03.2018 21:24
Kim jest Saszan? Instagram, Twitter, wiek, utwory i inne informacje
fot. Youtube / Saszan

Kim jest Saszan i jaki utwór zaśpiewa podczas polskich preselekcji do Eurowizji 2018? Młoda piosenkarka zdobywa coraz większą popularność, a jej utwory na Youtube mają łącznie ponad milion wyświetleń. W poniższym artykule znajdziecie najważniejsze informacje na temat Saszan oraz linki do miejsc, w których można znaleźć ją w sieci.

Kim jest Saszan? Jej utwór "Nie chcę Ciebie mniej" weźmie udział w polskich preselekcjach do Eurowizji 2018. Poniżej możecie obejrzeć teledysk do piosenki, a także znaleźć najważniejsze informacje o Saszan i jej profile w mediach społecznościowych.

Saszan: Instagram, Twitter, wiek, informacje

Saszan naprawdę nazywa się Roksana Pindor i ma 24 lata. Pochodzi z Żyrardowa, a urodziny Saszan obchodzi 1 sierpnia. Młoda piosenkarka swoją karierę zaczynała od publikowania nagrań popularnych piosenek w serwisie Youtube. Pierwsze filmy zaczęła dodawać na swój kanał w styczniu 2011, a w tej chwili jej oficjalny fanpage na Facebooku obserwuje ponad 170 tysięcy osób. Wcześniej prowadziła także bloga, na którym opisywała między innymi wyjazdy na koncerty różnych gwiazd.

Poniżej znajdziecie wszystkie miejsca, gdzie możecie znaleźć informacje o Saszan: Instagram, Twitter, Facebook, Snapchat i kanał Youtube piosenkarki.

Utwory Saszan - piosenka na polskie preselekcje do Eurowizji 2018

Piosenka Saszan na polskie preselekcje do Eurowizji 2018 to "Nie chcę Ciebie mniej". Weźmie ona udział w krajowych eliminacjach do konkursu razem z pozostałymi 9 kandydatami.  Polskie preselekcje do Eurowizji 2018 odbędą się już 3 marca. Show będzie transmitowane na antenie TVP1 o godzinie 21:30.

>> Eurowizja 2018: WYNIKI polskich preselekcji. Kto wygrał?

Inne popularne utwory Saszan to m.in. "Do mnie mów" czy "Proste słowa". Teledyski znajdziecie poniżej:

63. edycja Eurowizji odbędzie się w portugalskiej Lizbonie. Półfinały konkursu zaplanowano na 8 i 10 maja, wielki finał natomiast zostanie zorganizowany 12 maja. Cała impreza będzie odbywać się w Altice Arena. Polska weźmie udział w drugim półfinale Eurowizji 2018.

RadioZET.pl/KP