Zamknij

See Bloggers 2017 - kiedy, kto wystąpi i jak się zarejestrować?

Redakcja
07.07.2017 13:49
See Bloggers 2017 - kto wystąpi na festiwalu?
fot. facebook.com/SeeBloggers

Festiwal See Bloggers 2017 już niedługo zgromadzi w Gdyni ponad 1500 twórców internetowych. W dniach 22-23 lipca odbywać się będzie 5. edycja jednego z największych wydarzeń dla blogerów. Wiemy już, kto wystąpi podczas prelekcji oraz jak zarejestrować się na warsztaty.

Jak dostać się na See Bloggers 2017? Będzie to już piąta edycja festiwalu w Gdyni, która gromadzi początkujących, jak również doświadczonych blogerów podczas różnego rodzaju warsztatów i konferencji. Wiemy też, kto wystąpi podczas festiwalu i wygłosi wykład w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym.

Festiwal See Bloggers - kiedy będzie w 2017 roku?

W tym roku na festiwal See Bloggers zostało zaproszonych ponad 1500 twórców internetowych. Nie chodzi tu tylko o blogerów - można tam będzie znaleźć także vlogerów i twórców internetowych i influencerów. Na uczestników czekają same niespodzianki, nie tylko w postaci zaproszonych gości. Z każdym rokiem organizowanych jest coraz więcej stref tematycznych. Tym razem będzie ich aż 12, m.in. moda, kulinaria, sport, motoryzacja.

Kto wystąpi na festiwalu See Bloggers 2017?

Na oficjalnym fanpage'u na Facebooku zostały przybliżone sylwetki kilku prelegentów, którzy wystąpią podczas konferencji See Bloggers w Gdyni. Będą to nie tylko twórcy internetowi, ale także dziennikarze i znani influencerzy. Będą to m.in. Red Lipstick Monster, czyli Ewa Grzelakowska - Kostoglu, najbardziej znana ze swojego kanału o tematyce urodowej, również autorka książek, czy też Huyen i Marcin, czyli twórcy kanału popularnonaukowego emce kwadrat, w którym w przystępny sposób tłumaczą różne zagadnienia naukowe. Oprócz nich wystąpią również:

  • Mówiąc Inaczej - Paulina Mikuła 
  • Mr Vintage - Michał Kędziora
  • Radzka - Magdalena Kanoniak
  • 10 minut spokoju - Justyna Kozłowska
  • 20m2 Łukasza - Łukasz Jakóbiak

Jak dostać się na See Bloggers 2017 - rejestracja

Niestety, nie mamy dobrych informacji dla osób, które jeszcze chciałyby wybrać się na See Bloggers 2017. Rejestracja uczestników została już zakończona. Wciąż jednak można udział w festiwalu, ponieważ nadal trwa rejestracja wolontariuszy. Zapisanie się w tej sposób umożliwia zobaczenie, jak wygląda organizacja takiego wydarzenia od kuchni. Oprócz tego planowana jest relacja na żywo z głównej sceny, więc prelegentów będzie można usłyszeć także we własnym domu.

Formularz zgłoszeniowy na wolontariat See Bloggers 2017

RadioZET.pl/seebloggers.pl/KP