Zamknij

Shrek 5: kiedy premiera? Trailer, zwiastun, kiedy w kinach, fabuła

Redakcja
15.01.2019 16:26
Shrek 5. Premiera, trailer
fot. Dancakes / mediadrumworld.com

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów najpopularniejszego ogra w historii kina. Już w 2019 roku będzie można obejrzeć kolejną część Shreka - Shrek 5.  Sprawdźcie, kiedy kolejne przygody ogra, jego żony Fiony, oraz Osła i Smoczycy wejdą na ekrany w Polsce i na świecie. 

Shrek 5: trailer, zwiastun, premiera, kiedy w kinach, fabuła.

Premiera Shreka 5

Póki co producenci poinformowali jedynie o tym, że Shrek 5 po raz pierwszy na duży ekran wejdzie w 2019 roku. Dokładna data premiery Shreka 5 nie jest znana.

Shrek 5: trailer, zwiastun

Producenci filmu Shrek 5 do tej pory nie pokazali trailera nowego filmu. Wszystkie zwiastuny pojawiające się w sieci to tzw. fejki, zmontowane przez internautów.

>> Premiery seriali styczeń 2019. Sprawdź, jakie nowości przygotował Netflix i HBO [LISTA SERIALI]

Shrek 5: kiedy w kinach, fabuła

Data wejścia do kin kolejnego odcinka przygód Shreka nie jest jeszcze znana. Nieco więcej wiemy o fabule Shreka 5. Autor scenariusza do bajki, Michael McCullers, zdradził, że Shrek 5 będzie stanowił nowe otwarcie całego cyklu. Widzowie mogą się spodziewać sporej ilości zmian – studio NBC Universal, które zajmuje się produkcją filmu, zapowiedziało bowiem małą „rewolucję”.

Polski akcent w Shreku 5

W najnowszym Shreku 5 ma znaleźć się „polski akcent”. Jednak, podobnie jak w przypadku daty premiery i wejścia filmu na ekrany, nie wiemy o nim nic więcej.

RadioZET.pl/filmweb.pl/PZ