Zamknij

Skuć to nie..? Odpowiedź na pytanie z Milionerów za 1000 złotych

16.07.2020 10:00
Skuć to nie..? Odpowiedź na pytanie z Milionerów za 1000 złotych
fot. Bartosz KRUPA/East News

Skuć to nie..? Odpowiedź na pytanie z Milionerów oraz jej wyjaśnienie zamieściliśmy w poniższym artykule. Sprawdzamy również, czy uczestnik odpowiedział poprawnie i wygrał 1000 złotych.

Skuć to nie..? Poniżej znajdziecie odpowiedź na pytanie z "Milionerów" i jej wyjaśnienie. Sprawdzamy również, którą odpowiedź ostatecznie wybrał uczestnik i czy udało mu się wygrać 1000 złotych.

Skuć to nie..? [PYTANIE Z MILIONERÓW]

Drugie pytanie, które uczestnik dzisiejszych "Milionerów" usłyszał w programie brzmiało dokładnie: Skuć to nie..? Miał on do wyboru tradycyjnie cztery warianty:

A. Zbić po twarzy

B. Założyć kajdanki

C. Zespolić zgniataczem

D. Wyuczyć się na pamięć

Uczestnik nie znał odpowiedzi na pytanie, więc szybko zdecydował się na to, by skorzystać z koła ratunkowego - pytania do publiczności. Widzowie w większości wybrali opcję D.

Uczestnik po chwili namysłu zaznaczył odpowiedź D.

QUIZ: Najłatwiejsze pytania z "Milionerów". Sprawdź, czy znasz odpowiedzi

MILIONERZY - Skuć to nie..? [ODPOWIEDŹ] 

Prawidłowa odpowiedź na pytanie z "Milionerów" to "wyuczyć się na pamięć", czyli odp. D. Uczestnik wygrał tysiąc złotych. 

Milionerzy to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie "Who Wants to Be a Millionaire?" Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). Średnia oglądalność programu wynosi około 2,58 mln widzów.

RadioZET.pl/PAB