Zamknij

Snapchat - aktualizacja: luty 2018. Jakie zmiany w nowej wersji?

Redakcja
15.02.2018 13:40
Snapchat: AKTUALIZACJA LUTY 2018 - jakie zmiany? [NOWA WERSJA 14.02]
fot. pixabay.com

Aktualizacja Snapchata i nowa wersja aplikacji według twórców ma być ułatwieniem dla użytkowników, jednak nie wszyscy się z tym zgadzają. Jak teraz wygląda Snapchat i co się zmieniło? Sprawdź, jakie zmiany wchodzą w życie od lutego 2018 i jak korzystać ze Snapchata po aktualizacji.

Snapchat: aktualizacja i zmiany - jak teraz działa  aplikacja? Luty 2018 i nowa wersja Snapchata wywoła ogromną dyskusję wśród użytkowników, na których po zainstalowaniu aktualizacji czekało wiele niespodzianek. Zniknęły standardowe "Stories", a nasi znajomi w aplikacji są porządkowani według tego, z kim najczęściej mamy kontakt. Sprawdzamy wszystkie najważniejsze zmiany w Snapchacie od lutego 2018 i jak teraz korzystać z aplikacji.

Zagłosuj

Czy będziesz korzystać ze Snapchata po aktualizacji?

Liczba głosów:

Snapchat - aktualizacja: jakie zmiany od 14.02?

Aktualizacja Snapchata od 14 lutego jest już dostępna do pobrania na smartfony. Nowa wersja aplikacji 10.25.5.0 na Walentynki wywołana ogromną dyskusję wśród internautów, którzy w internecie wyrażają swoją opinię i głównie krytykują zmiany w Snapchacie. Większość ludzi wypowiada się negatywnie, ponieważ od teraz nie będzie już poprzedniego "My Story", gdzie można było udostępniać swoje krótkie filmy i zdjęcia na 24 godziny, choć ta funkcja nie zniknęła całkowicie.

>> Jak usunąć konto na Facebooku? Skuteczny sposób na skasowanie danych

Zmiany: Snapchat - LUTY 2018. Jak teraz działa aplikacja?

Nowa aktualizacja Snapchata w lutym 2018 wprowadziła wiele nowości dla użytkowników. Przede wszystkim możemy zauważyć, że zniknęło standardowe "My Story", które było dostępne do tej pory. Zastąpiła je zakładka "Odkrywaj", gdzie możemy oglądać materiały sponsorowane oraz oficjalne konta konta blogerów, celebrytów, influencerów i innych popularnych użytkowników.

>> Jak usunąć konto na Instagramie?

Jeśli szukacie "Stories" swoich znajomych, od teraz będzie można znaleźć je w zakładce "Znajomi", gdzie do tej pory dostępne były tylko prywatne wiadomości. Oprócz filmów i zdjęć, które będą dostępne do obejrzenia przez 24 godziny, znajdą się tam również te, które nasi znajomi wysyłają nam jako prywatne. Dodatkowe zmiany w Snapchacie po aktualizacji dotyczą także kolejności wyświetlania znajomych - od teraz będzie ona zależała od tego, z kim mamy największy kontakt.

GIFy na Instagramie i Snapchacie - dlaczego zniknęły i czy wrócą?

Choć większość ludzi po aktualizacji narzeka, musimy przyzwyczaić się do nowej wersji Snapchata od lutego 2018. Zmiany w aplikacji na pewno się nie kończą i twórcy najprawdopodobniej wciąż będą udoskonalać zaproponowane przez siebie rozwiązania.

RadioZET.pl/KP