Zamknij

Sopot TOP of the TOP Festival 2017: bilety. Gdzie kupić wejściówki?

Redakcja
08.08.2017 11:01
Sopot TOP of the TOP Festival 2017: bilety. Gdzie kupić wejściówki?
fot. ons.pl

Sopot TOP of the TOP Festival 2017 coraz bliżej. Bilety na wydarzenie, które odbędzie się w dniach 18-20 sierpnia w Operze Leśnej są cały czas w sprzedaży. Sprawdzamy, gdzie kupić bilety na festiwal w Sopocie 2017 i jakie są ceny wejściówek.

TOP of the TOP Festival Sopot 2017 - bilety na to trzydniowe wydarzenie są wciąż dostępne. Impreza odbędzie się w sopockiej Operze Leśnej w dniach 18-20 sierpnia 2017. Jak zapewniają organizatorzy, na scenie pojawi się ponad 50 artystów i kabareciarzy. Sprawdzamy szczegóły dotyczące TOP of the TOP Festival Sopot 2017: bilety, ceny, gdzie kupić wejściówki itp. 

Festiwal w Sopocie - TOP of the TOP 2017

Sopot to centrum kulturalnych wydarzeń podczas lata. Do tej pory wystąpiło tam wielu artystów i zespołów podczas takich imprez, jak np. Polsat SuperHit Festiwal, Super Hit Sopot Festiwal, Sopot TOPtrendy Festiwal i wiele innych. Również fani kabaretów mogą oglądać swoich ulubionych kabareciarzy dzięki między innymi Sopockiej Nocy Kabaretowej. Jak widać Sopot TOP of the TOP Festival 2017 w sierpniu to kolejna okazja do świetnej zabawy dla wypoczywających w okolicach Trójmiasta, jak również dla mieszkańców.

Zobacz także

Sopot TOP of the TOP Festival 2017: bilety [CENA, GDZIE KUPIĆ]

Bilety na Sopot TOP of the TOP Festival 2017 można kupić na kilka sposobów. Przede wszystkim wejściówki dostępne są na stronach internetowych: biletyna.pl, operalesna.sopot.pl, ebilet.pl, eventim.pl, kupbilecik.pl. Bilety na sopocki festiwal w sierpniu 2017 są dostępne także w kasie Opery Leśnej oraz w Punkcie Informacji Kulturalnej Sopot.

Bilety na Festiwal TOP of the TOP w Sopocie 2017 - ile kosztują?

Na każdy dzień festiwalu w Sopocie należy kupić osobny bilet. Ceny zaczynają się od 70 zł. Najdroższe wejściówki kosztują około 400 zł. Warto również wiedzieć, że kupno biletu na Sopot TOP of the TOP Festival 2017 jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystanie swojego wizerunku.

Transmisję imprezy zapewnia Telewizja TVN. Ostatni raz stacja przygotowała festiwal w 2009 roku. W latach 2012-2014 za imprezę odpowiadała telewizja Polsat. Po dwuletniej przerwie Sopot TOP of the TOP Festival powraca, a w telewizji będą transmitowane pierwsze 2 dni imprezy.

RadioZET.pl/KP