Zamknij

Spartanie we Wrocławiu, Byki w Lesznie. To przydomki sportowców trenujących w klubach.. MILIONERZY

25.06.2020 15:00
Spartanie we Wrocławiu, Byki w Lesznie. To przydomki sportowców trenujących w klubach.. MILIONERZY
fot. STANISLAW KOWALCZUK/East News

Spartanie we Wrocławiu, Byki w Lesznie, a Gryfy w Bydgoszczy. To przydomki sportowców trenujących w klubach.. Odpowiedź na pytanie z Milionerów oraz jej wyjaśnienie zamieściliśmy w poniższym artykule. Sprawdzamy również, czy uczestnik odpowiedział poprawnie i wygrał 40 000 złotych.

Spartanie we Wrocławiu, Byki w Lesznie, a Gryfy w Bydgoszczy. To przydomki sportowców trenujących w klubach.. Poniżej znajdziecie odpowiedź na pytanie z "Milionerów" i jej wyjaśnienie. Sprawdzamy również, którą odpowiedź ostatecznie wybrał uczestnik i czy udało mu się wygrać 40 000 złotych.

Spartanie we Wrocławiu, Byki w Lesznie, a Gryfy w Bydgoszczy. To przydomki sportowców trenujących w klubach..? [PYTANIE Z MILIONERÓW]

Pytanie w "Milionerach" brzmiało: spartanie we Wrocławiu, Byki w Lesznie, a Gryfy w Bydgoszczy. To przydomki sportowców trenujących w klubach.. Miał on do wyboru tradycyjnie cztery warianty:

A. Żużlowych

B. Narciarskich

C. Koszykarskich

D. Pływackich

Uczestnik po chwili zastanowienia zaznaczył odpowiedź A.

QUIZ: Najłatwiejsze pytania z "Milionerów". Sprawdź, czy znasz odpowiedzi

MILIONERZY - Spartanie we Wrocławiu, Byki w Lesznie, a Gryfy w Bydgoszczy. To przydomki sportowców trenujących w klubach.. [ODPOWIEDŹ] 

Prawidłowa odpowiedź na pytanie z "Milionerów" brzmi: "żużlowych".  Uczestnik odpowiedział prawidłowo i mógł zagrać o wyższą nagrodę. 

Milionerzy to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie "Who Wants to Be a Millionaire?" Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). Średnia oglądalność programu wynosi około 2,58 mln widzów.

RadioZET.pl/PN