Zamknij

"Starsza pani musi fiknąć" - premiera, obsada. O co chodzi w nowym programie TVN-u?

Redakcja
25.01.2019 15:17
Starsza pani musi fiknąć: obsada, premiera, o co chodzi w programie?
fot. tvn.pl

„Starsza pani musi fiknąć” to nowy reality show produkcji TVN, który już niebawem będzie miał premierę w telewizji. Producenci zapowiadają, że ich program to polska wersja „50 Ways to Kill Your Mammy”. Sprawdzamy kto weźmie udział w programie Starsza Pani musi fiknąć, o co chodzi w nowym reality show TVN, a także kiedy dokładnie będzie miał on premierę.

"Starsza pani musi fiknąć" - kiedy premiera reality show? Kto w nim wystąpi? Jaka będzie obsada programu?  O co chodzi w nowym reality show TVN- "Starsza pani musi fiknąć"? Przedstawiamy informacje o programie TVN, który już niebawem będzie miał premierę w telewizji. 

O co chodzi w „Starsza pani musi fiknąć”?

"Starsza pani musi fiknąć", nowe reality show TVN-u to polska wersja brytyjskiego programu „50 Ways to Kill Your Mammy”. Jak informują producenci, w programie wezmą udział matki lub ojcowie wraz ze swoim znanym dzieckiem albo dziecko ze znanym rodzicem. W każdym odcinku pokazywana jest inna para. Program "Starsza pani musi fiknąć" polega na tym, że dziecko wymyśla rodzicowi zadanie do zrealizowania. Najczęściej wymaga ono dużej odwagi – skok na bungee, nurkowanie w stawie z rekinami, pilotowanie samolotu czy wyjazd na safari. 

- Rodzice i ich dzieci dzięki udziale w tym projekcie spełniają niezrealizowane dotąd, niekiedy ekstremalne marzenia o wspólnych podróżach i unikalnych chwilach spędzonych razem. Wyzwania te pozwolą im odkryć siebie na nowo lub dowiedzieć się o drugiej osobie tego, o co nigdy by jej nie podejrzewali - informuje producent programu "Starsza pani musi fiknąć" - TVN Discovery Polska. 

>> Wiosenna ramówka TVN 2019 - seriale, programy. Kiedy i co oglądać? [SPOT]

Starsza pani musi fiknąć: kto weźmie udział w reality show TVN? [OBSADA]

W "Starsza pani musi fiknąć" zobaczymy m.in. Dawida Kwiatkowskiego z mamą, Andrzeja Piasecznego z mamą oraz Pawła Fajdka - mistrza świata w rzucie młotem – z tatą. Oprócz nich w programie wystąpi też pięć innych par.

"Starsza Pani musi fiknąć": Dawid Kwiatkowski i Magda Gessler w nowym show TVN [ZWIASTUN, PREMIERA]

Kiedy premiera „Starsza pani musi fiknąć”?

Producenci programu "Starsza pani musi fiknąć" zapowiedzieli, że premiera nowego reality show TVN-u jest zaplanowana na kwiecień 2019 roku. 

Zobacz także

RadioZET.pl/wirtualnemedia.pl/PZ