Zamknij

Starte ziemniaki i mąka to wszystko czego potrzebujemy na kluski - odpowiedź i pytanie z "Milionerów" za 500 000 zł

Paweł Żurek
14.05.2020 15:07
Starte ziemniaki i mąka to wszystko czego potrzebujemy na kluski - odpowiedź i pytanie z "Milionerów" za 500 000 zł
fot. Bartosz KRUPA/East News

Starte ziemniaki i mąka to wszystko czego potrzebujemy na kluski.. Odpowiedź na tak brzmiące pytanie z "Milionerów" oraz jej dokładne wyjaśnienie można znaleźć poniżej. Sprawdzamy także, czy uczestnik programu wybrał poprawny wariant, wygrał 500 000 zł i pozostał w dalszej grze o milion.

Starte ziemniaki i mąka to wszystko czego potrzebujemy na kluski. Prawidłową odpowiedź na pytanie z teleturnieju TVN oraz jej szczegółowe wyjaśnienie można znaleźć w tym artykule. Przedstawiamy najważniejsze informacje.

Starte ziemniaki i mąka to wszystko czego potrzebujemy na kluski  - pytanie z Milionerów za 500 000 zł

Prawidłowa odpowiedź na pytanie z "Milionerów", które brzmiało: "Starte ziemniaki i mąka to wszystko czego potrzebujemy na kluski" dałaby uczestnikowi możliwość gry o milion złotych. 

 Tradycyjnie gracz do wyboru miał cztery warianty odpowiedzi. Oto one:

A. Szklane

B. Plastikowe

C. Papierowe

D. Żelazne

Uczestnik programu TVN stwierdził, że nie będzie ryzykował i wróci do domu z nagrodą w wysokości 250 tys. złotych. Dodał, że gdyby miał strzelać, zaznaczyłby odpowiedź D. 

Milionerzy - Starte ziemniaki i mąka potrzebujemy na kluski [ODPOWIEDŹ]

Prawidłową odpowiedzią na pytanie z "Milionerów są kluski żelazne. Uczestnik, choć prawidłowo typował dobrą odpowiedź, nie zaryzykował i wrócił do domu z nagrodą w wysokości 250 tys. złotych.  

"Milionerzy" to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie "Who Wants to Be a Millionaire?" Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). Średnia oglądalność programu wynosi około 2,58 mln widzów.  

RadioZET.pl/PZ