Zamknij

Sting w Krakowie 2017. Bilety na koncert - czy są jeszcze dostępne?

Redakcja
27.09.2017 14:43
Sting w Krakowie 2017. Bilety na koncert - czy są jeszcze dostępne?
fot. AP/EAST NEWS

Bilety na koncert Stinga w Krakowie 2017 wyprzedają się bardzo szybko. Koncert odbędzie się już 12 października w Tauron Arenie. Sprawdzamy najważniejsze informacje dla fanów muzyka: ile kosztują bilety na koncert w Krakowie, gdzie je kupić i czy w ogóle są jeszcze dostępne w sprzedaży.

Bilety na Stinga - Kraków 2017. Czy można jeszcze kupić wejściówki? Ile kosztują? Po sukcesie gitarowej trasy koncertowej w Ameryce Północnej, Europie, Ameryce Środkowej i Południowej i wyprzedanych miejscach na koncerty w Azji, muzyk znów powróci na Stary Kontynent. Sprawdzamy najważniejsze informacje o koncercie Stinga w Krakowie - ceny biletów, gdzie je kupić i czy są jeszcze dostępne najlepsze miejsca.

Sting w Krakowie 2017 - BILETY [CENY, GDZIE KUPIĆ]

Bilety na koncert Stinga w Krakowie można znaleźć w internecie na stronach livenation.pl, ticketmaster.pl i ticketpro.pl. Wejściówki na to wydarzenie dostępne są również w stacjonarnych punktach sprzedaży. Można je kupić w Empiku, Saturnie i Media-Markt. Ceny biletów zaczynają się od 229 zł, a za najdroższe miejsca na trybunach trzeba zapłacić 399 zł. Do każdej wejściówki zakupionej przez internet doliczona zostaje opłata w wysokości 6 zł. 

Bilety na koncert Stinga - Kraków 2017. Czy są jeszcze dostępne?

Czy można jeszcze kupić bilety na koncert Stinga w Krakowie 2017? Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów muzyka. Wciąż dostępne są miejsca na trybunach, jak również na płycie. Organizatorzy zaznaczają jednak, że na to wydarzenie obowiązuje limit 4 biletów na jednego klienta, a podczas zakupów trzeba podać nazwiska wszystkich uczestników. Dowody osobiste będą sprawdzane przy wejściu na koncert.

Zagłosuj

Czy wybierasz się na koncert Stinga w Krakowie?

Liczba głosów:

Podczas 57th&9th Tour Stingowi towarzyszyć będzie trzyosobowy zespół: jego wieloletni gitarzysta Dominic Miller, Josh Freese (perkusja) oraz Rufus Miller (gitara), gość specjalny Joe Sumner oraz akordeonista Percy Cardona, który regularnie występuje z The Last Bandoleros.

RadioZET.pl/materiały prasowe/KP