Stranger Things: 3. sezon - kiedy premiera serialu? [ZWIASTUN, DATA]

11.05.2018 12:20

"Stranger Things 3" to kolejna część jednej z najbardziej wyczekiwanych produkcji na platformie Netflix. Po sukcesie poprzednich sezonów nie mamy wątpliwości, że pojawi się również kolejna część. Sprawdzamy, jaka jest data premiery "Stranger Things 3" w Polsce i na świecie.

Stranger Things 3 - kiedy premiera 3. sezonu? [DATA, ZWIASTUN] fot. youtube.com / Netflix

Kiedy premiera "Stranger Things 3"? Netflix zapowiedział, że kolejne odcinki pojawią się jesienią 2017 roku. Kiedy dokładnie?

>> Dark: 2. sezon serialu Netflix - kiedy premiera? [DATA]

Stranger Things 3 - zwiastun. Kiedy będzie?

W internecie możemy oglądać zwiastun drugiego sezonu "Strager Things". Po raz pierwszy można go było obejrzeć podczas Super Bowl 2017. Plotki głosiły, że drugi sezon serialu będzie dużo mroczniejszy. Jak mogliśmy się przekonać, rzeczywiście tak było. Akcja "Stranger Things 2" rozgrywała się rok po wydarzeniach z pierwszego sezonu, czyli w 1984 roku. Nowa seria liczyła 9 odcinków, a ostatni odcinek pozostawił twórcom możliwość kontynuowania historii. W tej chwili nie wiadomo jeszcze, kiedy będzie zwiastun 3. sezonu "Stranger Things". Z nieoficjalnych informacji wynika, że kolejna seria pojawi się jeszcze w 2018 roku. Twórcy jednak jeszcze nic oficjalnie nie potwierdzili.

>> Riverdale 3 - kiedy premiera i zwiastun nowych odcinków serialu?

Kiedy premiera "Stranger Things" 3?

Premiera Stranger Things 3 nastąpi prawdopodobnie pod koniec 2018 lub nawet w 2019 roku. Niewątpliwie wszyscy fani serialu zasiądą wtedy przed monitorami komputerów czy telewizorami, aby poznać dalsze losy mieszkańców Hawkins. My już nie możemy się doczekać dalszych losów bohaterów!

Zobacz zwiastuny 2. sezonu "Stranger Things":

Przypomnijmy: w pierwszym sezonie serialu "Stranger Things" poznajemy małego chłopca - dwunastoletniego Willa Byersa. W nocy 6 listopada 1983 w Hawkins w stanie Indiana znika on w tajemniczych okolicznościach, a jego matka za wszelką cenę stara się go odnaleźć. Następnego dnia w miasteczku pojawia się dziewczynka, która ma nadprzyrodzone umiejętności i wydaje się, że może mieć informacje na temat miejsca pobytu Willa. W drugim sezonie serialu sprawy mocno się pokomplikowały, a w Hawkins pojawiło się nowe zagrożenie.

>> 13 powodów 2 sezon - kiedy premiera i o czym będzie? [DATA, ZWIASTUN]

Światowa premiera serialu Stranger Things miała miejsce 15 lipca 2016 roku na Netfliksie.

RadioZET.pl/KP

Oceń