Zamknij

Stranger Things 3 - kiedy premiera serialu? [DATA, NOWY ZWIASTUN, INFORMACJE]

Karolina Piotrowska
04.07.2019 09:05
Stranger Things 3 - kiedy premiera 3. sezonu? [DATA, ZWIASTUN]
fot. youtube.com / Netflix

Finałowy zwiastun 3. sezonu "Stranger Things" został już oficjalnie opublikowany! Znamy już także datę premiery serialu. Kolejna część jest jedną z najbardziej wyczekiwanych produkcji na platformie Netflix. Sprawdzamy, jaka jest data premiery "Stranger Things 3" w Polsce i na świecie oraz sprawdzamy, czego można dowiedzieć się z nowego zwiastunu.

Kiedy premiera Stranger Things 3? Zwiastun nowego sezonu pojawił się w połowie lipca 2018, a wcześniej Netflix zapowiedział, że niebawem pojawią się kolejne odcinki. Kiedy dokładnie i co możemy zobaczyć w zwiastunie 3. sezonu "Stranger Things"?

Stranger Things 3 - ile odcinków będzie liczył nowy sezon i kiedy premiera?

Stranger Things 3 - kiedy premiera? [DATA]

Premiera Stranger Things 3 miała nastąpić dopiero w połowie w 2019 roku - tak wynikało do tej pory z nieoficjalnych informacji. Twórcy zostawili pewną informację pod koniec zapowiedzi, która sugerowała przybliżoną datę premiery 3. sezonu "Stranger Things". Na ostatniej planszy widzimy podpis "Coming next summer!", co mogło oznaczać, że nowe odcinki serialu pojawią się latem 2019 roku.

Stranger Things, sezon 4 - kiedy nowe odcinki i czy powstanie czwarta seria?

Teraz wiemy już na pewno - premiera Stranger Things 3 nastąpi już 4 lipca 2019 roku! Niewątpliwie wszyscy fani serialu nie mogą doczekać się, aby poznać dalsze losy mieszkańców Hawkins.

»  Stranger Things 3: teorie, spoilery, przecieki, informacje - co wiemy?

Oficjalny zwiastun 3. sezonu "Stranger Things" można znaleźć poniżej.

Kiedy premiera "Stranger Things" 3? [NOWY ZWIASTUN]

Aktualizacja 21 czerwca 2019 roku:

W sieci pojawił się ostatni, finałowy zwiastun 3. sezonu "Stranger Things". Możecie obejrzeć go poniżej:

W internecie mogliśmy zobaczyć pierwszy zwiastun 3. sezonu "Stranger Things". Po raz pierwszy został opublikowany w poniedziałek, 16 lipca na oficjalnym kanale Netflix na Youtube. Wideo o tytule "Coming Soon: The Starcourt Mall! | Hawkins, Indiana", czyli zapowiedź "Stranger Things 3" możecie zobaczyć poniżej:

»  Riverdale 3 - kiedy premiera i zwiastun nowych odcinków serialu?

Plotki głosiły, że drugi sezon serialu będzie dużo mroczniejszy. Jak mogliśmy się przekonać, rzeczywiście tak było. Akcja "Stranger Things 2" rozgrywała się rok po wydarzeniach z pierwszego sezonu, czyli w 1984 roku. Nowa seria liczyła 9 odcinków, a ostatni odcinek pozostawił twórcom możliwość kontynuowania historii.

Teraz mamy już pewność, że niedługo będziemy mogli obejrzeć kolejne odcinki w 3. sezonie "Stranger Things"! Nowy zwiastun nie zdradził zbyt wiele informacji, jednak możemy przypuszczać, że w serialu pojawi się nowa postać. Z opisu, który pojawił się pod zwiastunem, wiemy już, że akcja będzie rozgrywać się latem 1985 roku.

»  Stranger Things: sezon 3. - OBSADA, nowe postacie, bohaterowie i aktorzy

Światowa premiera serialu Stranger Things miała miejsce 15 lipca 2016 roku na Netfliksie. Przypomnijmy: w pierwszym sezonie serialu "Stranger Things" poznajemy małego chłopca - dwunastoletniego Willa Byersa. W nocy 6 listopada 1983 w Hawkins w stanie Indiana znika on w tajemniczych okolicznościach, a jego matka za wszelką cenę stara się go odnaleźć. Następnego dnia w miasteczku pojawia się dziewczynka, która ma nadprzyrodzone umiejętności i wydaje się, że może mieć informacje na temat miejsca pobytu Willa. W drugim sezonie serialu sprawy mocno się pokomplikowały, a w Hawkins pojawiło się nowe zagrożenie.

» 13 powodów 2 sezon - kiedy premiera i o czym będzie? [DATA, ZWIASTUN]

» Dark: 2. sezon serialu Netflix - kiedy premiera? [DATA]

Seriale na wakacje 2019 - co oglądać? Najlepsze i nowe produkcje Netflix i HBO

RadioZET.pl/KP