Słuchaj
Damian Michałowski, Michał Korościel
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik, Kamil Nosel
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Stranger Things: 3. sezon - kiedy premiera serialu? [ZWIASTUN, DATA]

21.09.2018 16:04

Zwiastun 3. sezonu "Stranger Things" został oficjalnie opublikowany! Kolejna część serialu jest jedną z najbardziej wyczekiwanych produkcji na platformie Netflix. Po sukcesie poprzednich sezonów fani z niecierpliwością czekają na nowe odcinki. Sprawdzamy, jaka jest data premiery "Stranger Things 3" w Polsce i na świecie oraz sprawdzamy, czego można dowiedzieć się z nowego zwiastunu.

Stranger Things 3 - kiedy premiera 3. sezonu? [DATA, ZWIASTUN] fot. youtube.com / Netflix

Kiedy premiera "Stranger Things 3"? Zwiastun nowego sezonu pojawił się w połowie lipca 2018, a wcześniej Netflix zapowiedział, że niebawem pojawią się kolejne odcinki. Kiedy dokładnie i co możemy zobaczyć w zwiastunie 3. sezonu "Stranger Things"?

» Seriale na wakacje 2018 - najlepsze i nowe produkcje Netflix

Stranger Things 3 - zwiastun. Kiedy będzie?

W internecie możemy już zobaczyć pierwszy zwiastun 3. sezonu "Stranger Things". Po raz pierwszy został opublikowany w poniedziałek, 16 lipca na oficjalnym kanale Netflix na Youtube. Wideo o tytule "Coming Soon: The Starcourt Mall! | Hawkins, Indiana", czyli zapowiedź "Stranger Things 3" możecie zobaczyć poniżej:

» Stranger Things 3: teorie, spoilery, przecieki, informacje - co wiemy?

Plotki głosiły, że drugi sezon serialu będzie dużo mroczniejszy. Jak mogliśmy się przekonać, rzeczywiście tak było. Akcja "Stranger Things 2" rozgrywała się rok po wydarzeniach z pierwszego sezonu, czyli w 1984 roku. Nowa seria liczyła 9 odcinków, a ostatni odcinek pozostawił twórcom możliwość kontynuowania historii.

Teraz mamy już pewność, że za jakiś czas będziemy mogli obejrzeć kolejne odcinki w 3. sezonie "Stranger Things"! Nowy zwiastun nie zdradza zbyt wiele informacji, jednak możemy przypuszczać, że w serialu pojawi się nowa postać. Z opisu, który pojawił się pod zwiastunem, wiemy już, że akcja będzie rozgrywać się latem 1985 roku.

» Riverdale 3 - kiedy premiera i zwiastun nowych odcinków serialu?

Kiedy premiera "Stranger Things" 3?

Premiera Stranger Things 3 nastąpi prawdopodobnie pod koniec 2018 lub nawet w 2019 roku. Z nieoficjalnych informacji wynika, że kolejna seria miała pojawić się jeszcze w tym roku, jednak twórcy jeszcze nic oficjalnie nie potwierdzili. Niewątpliwie wszyscy fani serialu zasiądą wtedy przed monitorami komputerów czy telewizorami, aby poznać dalsze losy mieszkańców Hawkins. My już nie możemy się doczekać dalszych losów bohaterów!

» Stranger Things: sezon 3. - OBSADA, nowe postacie, bohaterowie i aktorzy

Światowa premiera serialu Stranger Things miała miejsce 15 lipca 2016 roku na Netfliksie. Przypomnijmy: w pierwszym sezonie serialu "Stranger Things" poznajemy małego chłopca - dwunastoletniego Willa Byersa. W nocy 6 listopada 1983 w Hawkins w stanie Indiana znika on w tajemniczych okolicznościach, a jego matka za wszelką cenę stara się go odnaleźć. Następnego dnia w miasteczku pojawia się dziewczynka, która ma nadprzyrodzone umiejętności i wydaje się, że może mieć informacje na temat miejsca pobytu Willa. W drugim sezonie serialu sprawy mocno się pokomplikowały, a w Hawkins pojawiło się nowe zagrożenie.

» 13 powodów 2 sezon - kiedy premiera i o czym będzie? [DATA, ZWIASTUN]

» Dark: 2. sezon serialu Netflix - kiedy premiera? [DATA]

RadioZET.pl/KP

Oceń