Zamknij

Sunrise 2017 - data i bilety. Czy można jeszcze kupić?

Redakcja
18.07.2017 11:07
Sunrise 2017 - data, miejsce, bilety
fot. sunrisefestival.pl

Festiwal Sunrise 2017: data rozpoczęcia tej nadmorskiej imprezy coraz bliżej. W Kołobrzegu zbierają się fani muzyki house, trance i techno z całej Europy. Kiedy zaczyna się Sunrise Festiwal 2017? Sprawdzamy, czy można jeszcze kupić bilety.

Kto zagra na Sunrise 2017? Line-up jest już znany, a fani odliczają dni do festiwalu. Co roku w ciągu trzech dni gromadzi on ponad 80 tysięcy osób. Podczas Sunrise Festival 2017 artyści fundują słuchaczom dawkę najlepszej muzyki techno. Kiedy odbywa się impreza? Czy są jeszcze bilety na Sunrise Festival 2017? Podajemy najważniejsze informacje.

Sunrise Festival 2017 - data imprezy

Datę Sunrise Festival 2017 poznaliśmy pod koniec października. Jak co roku impreza trwa trzy dni, tym razem oczywiście nie będzie inaczej. Sunrise Festival 2017 zaplanowany został tym razem od piątku 21 lipca do niedzieli 23 lipca 2017 roku. Każdego dnia koncerty potrwają do ok. godziny 4.00.

Sunrise Festival 2017 - kto zagra?

Sunrise Festival jak co roku odbywa się w Kołobrzegu na terenie Amfiteatru i jego rozległego parkingu, tuż obok plaży w dzielnicy uzdrowiskowej. Wśród artystów znajdują się najbardziej znani DJ-e na świecie: Martin Solveig, Dirty Rush & Gregor Es, Dimitri Vegas & Like Mike, Kris Kross i wielu innych. Armin van Buuren na Sunrise Festival 2017 zagra ostatniego dnia.  

» Sunrise Festival 2018 - artyści i line-up festiwalu w Kołobregu

Sunrise Festival 2017 - bilety [cena, gdzie kupić]

Warto na początku zaznaczyć, że na Sunrise Festival 2017 bilety mogą kupić osoby, które w dniu rozpoczęcia festiwalu mają ukończone 18 lat. Uczestnicy muszą także posiadać przy sobie ważny dokument tożsamości, który umożliwi identyfikację osobową.

Niestety, wszystkie bilety zostały już wyprzedane. Oczywiście w sieci pojawiają się oferty sprzedaży od innych osób, jednak w przypadku tego festiwalu odkupienie biletu jest niemożliwe - wszystkie wejściówki są imienne. Ceny zaczynały się od ok. 109 zł za jeden dzień. 

Na tych, którym udało się kupić bilety na Sunrise Festival i wybierają się w tym roku do Kołobrzegu, czeka mnóstwo atrakcji. Oprócz dobrej muzyki nie zabraknie także pokazów pirotechniczny, a w trakcie koncertów będą prezentowane wizualizacje laserowe. 

RadioZET.pl/sunrisefestival.pl/KP