Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Święto Niepodległości 2017 - Warszawa. Program obchodów 11 listopada

09.11.2017 09:43

Program Święta Niepodległości 2017 w Warszawie obejmuje nie tylko defiladę i uroczystości związane z obchodami 11 listopada. Tego dnia będzie można obejrzeć wyjątkowe wystawy i prezentacje przygotowane przez między innymi Muzeum Wojska Polskiego. 

Święto Niepodległości 2017 - Warszawa. PROGRAM obchodów 11 listopada fot. pixabay.com

Program Święta Niepodległości 2017 w Warszawie jak co roku przepełniony będzie interesującymi wydarzeniami. Wśród nich na pewno znajdą się wystawy pojazdów militarnych, prezentacja broni, pokazy filmów i wiele innych. Sprawdzamy szczegóły wydarzeń w Warszawie i program obchodów Święta Niepodległości 2017 w stolicy.

Święto Niepodległości 2017 - program obchodów [WARSZAWA]

Główne obchody Święta Niepodległości 2017 w Warszawie rozpoczną się prawdopodobnie około godziny 13.00. W poprzednim roku z placu Piłsudskiego o tej godzinie wyruszyła uroczysta defilada historyczna z udziałem pododdziałów Wojska Polskiego oraz grupa rekonstrukcji historycznych. Na pewno w tym roku również nie zabraknie jej w programie obchodów Święta Niepodległości w Warszawie. Defilada przyjmowana jest przez Prezydenta m. st. Warszawy na ostatnim punkcie jej trasy.

» Święto Niepodległości 2018 - Warszawa: PROGRAM obchodów 11 listopada

11 listopada w Warszawie - Święto Niepodległości 2017

Oprócz głównych uroczystości w programie obchodów Święta Niepodległości 2017 w Warszawie znajdą się także inne punkty. W poprzednim roku wszystkie wydarzenia odbyły się na terenie Muzeum Wojska Polskiego lub w namiocie ustawionym na dziedzińcu budynku. Były to m.in. prezentacja współczesnego oraz historycznego sprzętu wojskowego, prezentacja broni z okresu wojny polsko-bolszewickiej, pokazy filmów i wiele innych. Co czeka na uczestników w tym roku? Prawdopodobnie dowiemy się tego już w najbliższym czasie. 

Artykuł będziemy aktualizować, gdy tylko pojawią się oficjalne informacje i program obchodów Święta Niepodległości 2017 w Warszawie. W poprzednim roku wydarzenie zakończył pokaz sztucznych ogni około godziny 19.30 na terenie Muzeum Wojska Polskiego.

RadioZET.pl/KP

Oceń