Słuchaj
Tomek Michniewicz
Joanna Zientarska, Michał Adamiuk
Szymon Majewski
Krzysztof Sendecki, Marcin Powideł
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Sylwester 2019 Zakopane w TVP: gwiazdy. Gdzie będzie scena? [KONCERTY, TRANSMISJA]

25.11.2019 13:52

Sylwester organizowany przez TVP w 2019 roku odbędzie się w Zakopanem. Znamy już nazwiska pierwszych gwiazd, które pojawią się na scenie w trakcie noworocznej imprezy. Sprawdzamy, jacy wykonawcy pojawią się w Zakopanem, a także gdzie będzie w trakcie koncertów będzie ustawiona scena.

Sylwester 2019 Zakopane w TVP: gwiazdy, wykonawcy. Gdzie będzie? Kto wystąpi? [KONCERTY, TRANSMISJA] fot. Beata Zawrzel/REPORTER

Sprawdzamy najważniejsze informacje o Sylwestrze 2019:

  •  Jakie gwiazdy wystąpią na Sylwestrze 2019 w Zakopanem?
  •  Gdzie odbędzie się Sylwester 2019 w Zakopanem? Gdzie stanie scena?
  •  O której rozpocznie się koncert sylwestrowy 2019 w Zakopanem?

Sylwester 2019: Zakopane [TVP, KONCERT]

Sylwester 2019/2020 odbędzie się w Zakopanem. TVP po raz kolejny wybrało „zimową stolicę Polski” na miejsce organizacji noworocznej imprezy. Do tej pory, koncert sylwestrowy TVP w Zakopanem odbył się czterokrotnie.

Sylwester 2019 Zakopane: kto wystąpi? [GWIAZDY, WYKONAWCY]

TVP ogłosiła już pierwsze gwiazdy, które wystąpią w trakcie sylwestra 2019. Na scenie w Zakopanem wystąpią na pewno dwie zwyciężczynie dziecięcej Eurowizji – Roksana Węgiel i Wiki Gabor. Informacje nt. pozostałych wykonawców, którzy 31 grudnia pojawią się na scenie w Zakopanem nie zostały jeszcze ujawnione.

Czekamy także na to, aż TVP poda nazwiska zagranicznych gwiazd, które TVP zawsze zaprasza na koncerty sylwestrowe.

Sylwester z Dwójką 2019: transmisja [TVP 2, ZAKOPANE]

Sylwester 2019/2020 jak co roku będzie transmitowany w TVP 2. W zeszłych latach koncerty trwały ok. 5 godzin. Tegoroczna impreza sylwestrowa rozpocznie się prawdopodobnie ok. godz. 20. 

Sylwester 2019: gdzie będzie? Gdzie stanie scena?

Pierwotnie, TVP miało zorganizować Sylwestra 2019/2020 pod Wielką Krokwią, czyli skocznią narciarską. Decyzję o wybraniu akurat tej lokalizacji szybko skrytykowano: mieszkańcy tłumaczyli, że głośna muzyka zaszkodzi zwierzętom, które mieszkają w lesie nieopodal ośrodka sportowego. Swój sprzeciw wyrażali też dyrektorzy Tatrzańskiego Parku Narodowego, który rozpoczyna się nieopodal wielkiej Krokwi.

Sylwester w Krakowie 2019/20 - kto wystąpi i gdzie się odbędzie? [GWIAZDY, PROGRAM]

Ostatecznie, wiadomo już, że Sylwester 2019 TVP zostanie zorganizowany na Równi Krupowej. W tym miejscu scena na koncert noworoczny była już rozstawiana w poprzednich latach.

- W imię tego, żeby sylwester łączył, nie dzielił, żeby nie wywoływał jakichkolwiek negatywnych emocji w tym roku wrócimy do lokalizacji na Równi Krupowej - powiedział prezes TVP Jacek Kurski.

RadioZET.pl/PAP/PZ

Oceń