Zamknij

Tabasco to ostry sos z papryki i stan.. Odpowiedź na pytanie z Milionerów za 20000 złotych

27.07.2020 06:00
Tabasco to ostry sos z papryki i stan.. Odpowiedź na pytanie z Milionerów za 20000 złotych
fot. STANISLAW KOWALCZUK/East News

Tabasco to ostry sos z papryki i stan..  Odpowiedź na pytanie z Milionerów oraz jej wyjaśnienie zamieściliśmy w poniższym artykule. Sprawdzamy również, czy uczestnik odpowiedział poprawnie i wygrał 20000 złotych.

Tabasco to ostry sos z papryki i stan..  Poniżej znajdziecie odpowiedź na pytanie z "Milionerów" i jej wyjaśnienie. Sprawdzamy również, którą odpowiedź ostatecznie wybrał uczestnik i czy udało mu się wygrać 20000 złotych.

Tabasco to ostry sos z papryki i stan..  [PYTANIE Z MILIONERÓW ZA 40000 ZŁOTYCH]

Odpowiedź na pytanie w "Milionerach" brzmiało: Tabasco to ostry sos z papryki i stan.. Uczestnik miał do wyboru cztery warianty:

A. W USA

B. W Australii

C. W Meksyku

D. W Indiach

Uczestnik po chwili zastanowienia zaznaczył odpowiedź C. 

QUIZ: Najłatwiejsze pytania z "Milionerów". Sprawdź, czy znasz odpowiedzi

MILIONERZY - Tabasco to ostry sos z papryki i stan..  [ODPOWIEDŹ] 

Prawidłowa odpowiedź na pytanie z "Milionerów" to "w Meksyku". Uczestnik wygrał 20000 złotych, dzięki czemu mógł grać o drugą sumę gwarantowaną, czyli 40 tys. złotych.  

Osteospermum - odpowiedź na pytanie z "Milionerów" za 40 tys. złotych 

Milionerzy to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie "Who Wants to Be a Millionaire?" Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). Średnia oglądalność programu wynosi około 2,58 mln widzów.

RadioZET.pl/PAB