Zamknij

The Voice of Poland 2018 - kiedy oglądać 9. edycję programu w telewizji?

Redakcja
01.08.2018 13:13
The Voice of Poland 2018 - kiedy oglądać 9. edycję programu w telewizji?
fot. MARIUSZ GRZELAK/REPORTER / EAST NEWS

Kiedy "The Voice of Poland 9" pojawi się w telewizji i kto zasiądzie w jury? Fani programu już nie mogą doczekać się kolejnej edycji, a w sieci pojawia się coraz więcej informacji na ten temat. Poniżej zebraliśmy najważniejsze szczegóły dotyczące 9. edycji The Voice of Poland i nowych trenerów.

The Voice of Poland 9 - kiedy nowa edycja programu? Gdzie i od kiedy będzie można oglądać nowe odcinki? Kto będzie w jury The Voice of Poland w 2018 roku? Sprawdzamy wszystkie najnowsze informacje na temat kolejnej odsłony programu.

The Voice of Poland 2018 - kiedy nowa edycja?

Nowa 9. edycja "The Voice of Poland" ma pojawić się w telewizji jeszcze w 2018 roku. Na oficjalnym fanpage'u na Facebooku pojawiła się już oficjalna informacja - znamy już datę premiery pierwszego odcinka "The Voice of Poland 9"! Show zadebiutuje już 1 września 2018 roku w Telewizji Polskiej na antenie TVP2.

» The Voice of Poland 9: pierwsze wspólne zdjęcia nowych trenerów [FOTO]

The Voice of Poland 9 - jury: kto będzie trenerem?

W nowym sezonie nastąpiły spore zmiany w składzie jury. Na czerwonych fotelach zadebiutuje aż dwóch nowych trenerów. Trenerami w "The Voice of Poland 9" zostali Grzegorz Hyży, Patrycja Markowska, Michał Szpak i Piotr Cugowski. Jurorzy mają za sobą już nagrywanie spotu, który będzie promował 9. sezon, a w sieci pojawiły się zdjęcia z planu. Możemy na nich zobaczyć wszystkich trenerów 9. edycji "The Voice of Poland" razem. Każdy z nich zaprezentował się z zupełnie innej strony.

» The Voice of Poland 9: skład jury. Oto nazwiska wszystkich trenerów!

Muzyczne talent-show poprowadzą Tomasz Kammel, Barbara Kurdej-Szatan i Marcelina Zawadzka. Aktualne informacje na temat 9. edycji "The Voice of Poland" można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej programu, a także w mediach społecznościowych, m.in. na Facebooku i Instagramie.

» The Voice of Poland: Michał Szpak o nowych jurorach w programie

RadioZET.pl/KP