Zamknij

The Walking Dead: sezon 8 - spoilery. Co się wydarzy?

Redakcja
24.10.2017 11:00
The Walking Dead, sezon 8 - spoilery. Co się wydarzy?
fot. screen

"The Walking Dead" 8. sezon i spoilery najnowszej serii to jeden z głównych tematów na językach najbardziej niecierpliwych fanów. Co się wydarzy w kolejnych odcinkach? Zebraliśmy najciekawsze teorie i domysły fanów "The Walking Dead" i spoilery 8. sezonu serialu.

"The Walking Dead" 8. sezon - spoilery najnowszej serii to jeden z głównych tematów, o których dyskutują najbardziej niecierpliwi fani serialu. Na forach krąży wiele teorii, dlatego zebraliśmy te najciekawsze w naszym artykule. Sprawdź spoilery 8. sezonu "The Walking Dead", a także domysły fanów, którzy wnikliwie analizują wszystkie trailery, zapowiedzi i informacje na temat serialu.

"The Walking Dead" sezon 8. - SPOILERY

W internecie można znaleźć wiele filmów, zapowiedzi, a także zwiastuny 8. sezonu "The Walking Dead", z których możemy domyślać się, co spotka bohaterów w poszczególnych odcinkach. Spoilery 8. sezonu "The Walking Dead" to głównie teorie stworzone przez fanów, którzy analizują każdy szczegół związany z serialem m.in. w filmikach publikowanych w mediach społecznościowych.

Spoilery - 8. sezon "The Walking Dead"

Jednym z faktów, który najbardziej interesuje fanów serialu jest retrospekcja ukazana pod koniec jednej z oficjalnych zapowiedzi 8. sezonu "The Walking Dead". Widać tu Ricka, który jest dużo starszy i prawdopodobnie umiera w swoim łóżku.

W jednym z ostatnich trailerów, który pojawił się na początku października, widzimy Ricka. Deklaruje on zwycięstwo w krwawej walce przeciwko Neganowi. Kolejny fakt, który może zainteresować fanów serialu, to filmik opublikowany na fanowskiej stronie "The Spoiling Dead". Widać na nim ogromną eksplozję i najprawdopodobniej jest to Alexandria. Później strona opublikowała zdjęcia Ricka i Michonne'a po wybuchu. Producent Scott Gimple zapowiedział także, że w 8. sezonie "The Walking Dead" będzie można zobaczyć bohaterów połączonych w nowe zespoły, jak również w znanych już widzom konfiguracjach. Fani nie zapominają także o Maggie, która prawdopodobnie w tym sezonie urodzi dziecko.

Zagłosuj

Czy oglądasz serial "The Walking Dead"?

Liczba głosów:

Spoilery "The Walking Dead" - 8. sezon mówią także o tym, że w serialu pojawią się dwie nowe postacie: Dillon i Abbud. Pierwszy z nich jest opisywany jako mężczyzna używający bardzo często sarkazmu, a drugi to pochodzący z Ameryki muzułmanin.

RadioZET.pl/express.co.uk/KP