Zamknij

Tomasz Jażdżyński: kim jest biznesmen, który pomaga Wiśle Kraków? Veneo, bio, Gremi Media, Wisła Kraków

Redakcja
15.01.2019 12:42
tomasz jażdżyński kim jest
fot. MAREK LASYK/REPORTER

Kim jest Tomasz Jażdżyński, biznesmen, który wpłacił ponad milion złotych na Wisłę Kraków?  Przedsiębiorca jest jedną z trzech osób – obok Jarosława Królewskiego i Jakuba Błaszczykowskiego – którzy przeznaczyli własne pieniądze na ratowanie krakowskiego klubu. Kim jest Tomasz Jażdżyński? Przedstawiamy sylwetkę biznesmena.

Kim jest Tomasz Jażdżyński? Tomasz Jażdzyński: Veneo, Wisła, kto to, bio. Wyjaśniamy kim jest biznesmen, który wpłacić 1,3 miliona złotych na Wisłę Kraków.

Tomasz Jażdżyński: kim jest, bio, Gremi Media

Tomasz Jażdżyński jest absolwentem Akademii Górniczo Hutniczej w Krakowie. Skończył informatykę oraz marketing i zarządzanie. Biznesmen był już prezesem zarządu Interia.pl, dyrektorem finansowym Wirtualnej Polski, prezesem zarządu Bankier.pl, prezesem zarządu GG Network SA, dyrektorem zarządzającym w Allegro. Obecnie pełni funkcję prezesa zarządu Gremi Media SA (wydawca m.in. Rzeczpospolitej i Parkietu).

Umowa podpisana. Błaszczykowski przejmuje kierowniczą rolę w Wiśle Kraków

Tomasz Jażdżyński. Wisła Kraków

W poniedziałek Jarosław Królewski ogłosił, że razem Tomaszem Jażdżyńskim i Jakubem Błaszczykowskim wpłacili po 1,3 miliona złotych na Wisłę Kraków, dzięki czemu udało się spłacić bieżące zobowiązania klubu wobec piłkarzy i sztabu szkoleniowego. Władze Wisły doprowadziły bowiem do powstania zaległości, które, tylko wobec piłkarzy i sztabu, sięgały kilku milionów złotych. 

Zobacz także

Jażdżyński Veneo

Tomasz Jażdżyński jest też właścicielem większościowego pakietu udziałów firmy Veneo. To marketingowa agencja digitalowa, która specjalizuje się w obsłudze marek. 

RadioZET.pl/GremiMedia/PZ