Zamknij

Twarz to przednia strona głowy ludzkiej. A potwarz? Odpowiedź z Milionerów za 5000 złotych

27.07.2020 09:03
Twarz to przednia strona głowy ludzkiej. A potwarz? Odpowiedź z Milionerów za 5000 złotych
fot. VIPHOTO/East News

Twarz to przednia strona głowy ludzkiej. A potwarz? Odpowiedź na pytanie z Milionerów oraz jej wyjaśnienie zamieściliśmy w poniższym artykule. Sprawdzamy również, czy uczestnik odpowiedział poprawnie i wygrał 5000 złotych.

Twarz to przednia strona głowy ludzkiej. A potwarz? Poniżej znajdziecie odpowiedź na pytanie z "Milionerów" i jej wyjaśnienie. Sprawdzamy również, którą odpowiedź ostatecznie wybrał uczestnik i czy udało mu się wygrać 5000 złotych.

Twarz to przednia strona głowy ludzkiej. A potwarz? [PYTANIE Z MILIONERÓW]

Odpowiedź na pytanie w "Milionerach" brzmiało: twarz to przednia strona głowy ludzkiej. A potwarz? Uczestnik miał do wyboru tradycyjnie cztery warianty:

A. Tylna strona głowy

B. Maska pośmiertna

C. Zniesławienie

D. Wyjątkowa paskuda

Uczestnik nie znał odpowiedzi na zadane mu pytanie. Po chwili namysłu poprosił o koło ratunkowe - 50 na 50. Komputer wykluczył odpowiedź B i D. Uczestnik dalej nie wiedział, którą odpowiedź zaznaczyć, więc poprosił o drugie koło - pytanie do publiczności. Widzowie w większości wybrali opcję C. Po tej podpowiedzi, uczestnik zdecydował się na odpowiedź C.

QUIZ: Najłatwiejsze pytania z "Milionerów". Sprawdź, czy znasz odpowiedzi

MILIONERZY -  Twarz to przednia strona głowy ludzkiej. A potwarz?  [ODPOWIEDŹ] 

Prawidłowa odpowiedź na pytanie z "Milionerów" to zniesławienie. Uczestnik wygrał 5000 złotych. 

Milionerzy to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie "Who Wants to Be a Millionaire?" Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). Średnia oglądalność programu wynosi około 2,58 mln widzów.

RadioZET.pl/PZ