Zamknij

Uber - ile kosztuje i od czego zależą STAWKI Ubera?

Redakcja
02.11.2017 14:46
Uber: CENNIK: ile kosztuje Uber, od czego zależą STAWKI Ubera?
fot. pixabay.com

Ile kosztuje Uber, od czego zależą stawki i jaki jest cennik? Choć popularność usługi w Polsce rośnie, to nadal wiele osób zastanawia się nad odpowiedziami na takie pytania. Z Ubera można korzystać już w 7 miastach i regionach naszego kraju, a na świecie aplikacja działa już w około 400 miastach w prawie 70 krajach.

Ile kosztuje Uber? Cennik i stawki - od czego zależą ceny przejazdów? Uber w Polsce zdobywa coraz większą popularność. W tej chwili z aplikacji można korzystać w 7 miastach i regionach: Warszawie, Krakowie, Trójmieście, Poznaniu, Wrocławiu, Łodzi i Aglomeracji Śląskiej. Sprawdzamy najważniejsze informacje o usłudze, czyli cennik i stawki Ubera za przejazdy w różnych miastach.

Zagłosuj

Czy korzystasz z usług Ubera?

Liczba głosów:

Uber - CENNIK UberPOP

Usługa UberPOP opisywana jest na stronie jako "na każdą kieszeń". Opłata podstawowa za przejazd wynosi w tym przypadku 4 zł. Dopłata za każdą minutę przejazdu to 25 gr, a za każdy kilometr 1,30 zł. Opłata minimalna za przejazd wynosi 10 zł. Warto także zwrócić uwagę, że istnieje możliwość odwołania zamówionego kursu. W takiej sytuacji zostanie naliczona opłata 10 zł.

Zobacz także

Stawki Ubera: UberSELECT

Usługa Uber w Polsce o nazwie UberSELECT to "codzienne przejazdy o podwyższonym komforcie". Oczywiście też przez to ceny za przejazdy są wyższe. Opłata podstawowa wynosi 7 zł, za każdą minutę przejazdu dopłacamy 35 gr, a za każdy kilometr trasy 1,70 zł. Opłata minimalna za przejazd oraz opłata za odwołanie kursu pozostają bez zmian i wynoszą 10 zł.

Koszt przejazdu Uberem można także oszacować, wpisując miejsce odbioru oraz cel podróży na stronie www.uber.com/pl/fare-estimate. Po uzupełnieniu formularza na mapie pojawi się zaznaczona trasa oraz przykładowe ceny za przejazd w UberPOP oraz w UberSELECT.

RadioZET.pl/KP