Zamknij

UFC - Gdańsk 2017: walki, zawodnicy, bilety - informacje o gali

Redakcja
19.10.2017 11:26
UFC - Gdańsk: bilety, walki, zawodnicy - rozpiska
fot. AFP/EAST NEWS

UFC w Gdańsku - walki będziemy mogli oglądać pod koniec 2017 roku. Najpopularniejsza organizacja MMA na świecie 21 października organizuje już drugą galę UFC w Polsce. Zawodnicy, walki, bilety - sprawdzamy najświeższe informacje o gali UFC.

UFC - Gdańsk 2017: już w październiku odbędzie się druga gala największej federacji MMA na świecie organizowana w Polsce. Ponieważ data imprezy coraz bliżej, sprawdzamy najświeższe informacje o tym wydarzeniu. Kto będzie walczył? Kiedy wejściówki trafią do sprzedaży? Mamy już oficjalną rozpiskę walk UFC 2017 w Gdańsku i informacje o zawodnikach, którzy zmierzą się w gdańskiej Ergo Arenie.

Zobacz także

UFC - Gdańsk 2017: walki, zawodnicy [ROZPISKA]

Rozpiska walk na UFC w Gdańsku 2017 i informacje na temat zawodników pojawiały się w sieci już od dawna. Kto będzie walczyć na UFC 2017 w Polsce? Na oficjalnej stronie federacji znajdują się już informacje i dokładna rozpiska walk.

Karta Walk - UFC Gdańsk 2017:

 • 115 lbs.: Karolina Kowalkiewicz vs Jodie Esquibel
 • 135 lbs.: Lina Lansberg "Elbow Queen" vs Aspen Ladd
 • 135 lbs.: Damian Stasiak "Webster" vs Brian Kelleher "Boom"
 • 145 lbs.: Felipe Arantes "Sertanejo" vs Josh Emmett
 • 145 lbs.: Artem Lobov "The Russian Hammer" vs Andre Fili "Touchy"
 • 170 lbs.: Jim Wallhead "Judo" vs Warlley Alves
 • 170 lbs.: Donald Cerrone "Cowboy" vs Darren Till
 • 185 lbs.: Jonathan Wilson "Jonny Bravo" vs Oskar Piechota
 • 185 lbs.: Trevor Smith "Hot Sauce" vs Ramazan Emeev
 • 205 lbs.: Jan Błachowicz vs Devin Clark "Brown Bear"
 • 250 lbs.: Dmitrii Smoliakov "The Lifeguard" vs Adam Wieczorek

Jako pierwsze zostały potwierdzone informacje na temat debiutu Adama Wieczorka. Przeciwnikiem Polaka będzie Dmitrii Smoliakov pochodzący z Kaliningradu. Następnie potwierdzono pojedynek Trevora Smitha i Ramazanem Emeevem. Karta walk na UFC w Gdańsku 2017 została już oficjalne potwierdzona, jednak organizatorzy informują, że może się ona jeszcze zmienić. Również nie wszystkie walki będą na pewno transmitowane. Wszelkie aktualności a także dokładnie informacje o zawodnikach można znaleźć na stronie ufc.com.

Zobacz także

UFC w Polsce 2017

UFC jest międzynarodową marka sportową i największym na świecie promotorem walk MMA w przekazie Pay-Per-View. UFC organizuje rocznie ponad 40 gal, które wypełniają najbardziej prestiżowe areny świata. Walki UFC transmitowane są w 35. językach dla fanów w ponad 150 krajów i dotarły już do ponad miliarda odbiorców. 

Europejskie gale UFC w 2017 roku odbędą się w Glasgow, Rotterdamie i Gdańsku. Polska gala odbędzie się 21 października 2017 w Ergo Arenie.

RadioZET.pl/ergoarena.pl/ufc.com/KP