Zamknij

Va banque: teleturniej TVP 2. Kiedy premiera? Gdzie i kiedy oglądać? [GODZINA, PROWADZĄCY]

Paweł Żurek
18.11.2019 15:50
Va banque: teleturniej TVP 2. Kiedy premiera? Gdzie i kiedy oglądać? [GODZINA, PROWADZĄCY]
fot. screen TVP/ Youtube

Va banque, teleturniej znany widzom TVP 2, powraca na antenę. Wszystko wskazuje na to, że program będzie znów pokazywany na „Dwójce”. Sprawdzamy, kiedy premiera Va banque, kiedy i gdzie oglądać teleturniej, a także kto zostanie prowadzącym programu.

Z tego tekstu dowiecie się:

  • Kto zostanie prowadzącym Va banque?
  • Kiedy będzie premiera Va banque?
  • Kiedy oglądać Va banque?
  • Gdzie oglądać Va banque?

Va banque – kiedy premiera?

Najprawdopodobniej Va banque wróci do TVP jesienią tego roku.  -Spodobała mi się reaktywacja Va banque, pomysł biura programowego i agencji kreacji rozrywki i oprawy na wypełnienie luki oglądalności TVP2 pomiędzy „Panoramą”, a „Barwami szczęścia”. Premierowe odcinki planowane w dni powszednie po „Panoramie” – przekazał Jacek Kurski portalowi wirtualnemedia.pl, który jako pierwszy poinformował o reaktywacji teleturnieju.

Kiedy oglądać Va banque?

Nie ma jeszcze potwierdzonych informacji dot. emisji Va banque w TVP. Najprawdopodobniej program będzie można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 18:30.

Gdzie oglądać Va banque?

Va Banque będzie pokazywany w TVP 2.

Kto zostanie prowadzącym Va banque?

 Prowadzącym teleturnieju TVP 2 - Va banque - będzie najprawdopodobniej Przemysław Babiarz. Sam dziennikarz nie potwierdził tych informacji, tłumacząc, że czeka na ogłoszenie oficjalnej ramówki TVP, które jest zaplanowane na listopad tego roku. 

RadioZET.pl/PZ