Zamknij

Victoria's Secret - kiedy otwarcie sklepu w Arkadii? [DATA]

Redakcja
30.08.2017 10:02
Victoria's Secret - kiedy otwarcie sklepu w Arkadii? [DATA]
fot. ons.pl

Victoria's Secret otwiera nowy salon w Warszawie. Będzie to już trzeci sklep w Polsce. Od kiedy będzie można kupić produkty amerykańskiej marki? Sprawdzamy informacje.

Kiedy otwarcie sklepu Victoria's Secret w Warszawie? Arkadia to kolejne centrum handlowe w stolicy, gdzie będzie można kupić produkty amerykańskiej marki. Fanki szykują się na wielkie otwarcie, a my sprawdzamy, jaka jest dokładna data otwarcia nowego salonu Victoria's Secret w Warszawie

Victoria's Secret w Arkadii - nowy sklep w Warszawie

Do tej pory produkty amerykańskiej marki można było kupić w Złotych Tarasach i Galerii Mokotów w Warszawie. Asortyment tych salonów jest jednak ograniczony. Można tam kupić przede wszystkim kosmetyki, perfumy i akcesoria. Otwierany w warszawskiej Arkadii sklep Victoria's Secret będzie pierwszym salonem z pełnym asortymentem marki w Polsce. Znajdą się tam najbardziej znane linie jak Victoria, Very Sexy, Dream Angels Bombshell, Victoria's Sport, a także Victoria’s Secret PINK.

Arkadia, Warszawa: Victoria's Secret - kiedy otwarcie sklepu?

Od dawna data otwarcia nowego salonu Victoria's Secret w Arkadii zapowiadana była na koniec sierpnia lub początek września. Mamy dobrą wiadomość dla fanek amerykańskiej marki - nowy sklep Victoria's Secret w Warszawie zostanie otwarty już 30 sierpnia 2017 o godzinie 11.00.

Victoria's Secret to amerykańska marka bielizny i kosmetyków znana na całym świecie. W nowym salonie oprócz kosmetyków i akcesoriów znaleźć będzie można piżamy, odzież sportową i dużo większy wybór bielizny niż w pozostałych sklepach VS w Polsce.

RadioZET.pl/KP