Zamknij

W sercu miasta odc. 6: Derin wraca do domu [STRESZCZENIE]

Redakcja
05.10.2017 15:06
W sercu miasta odc. 6: Derin wraca do domu [STRESZCZENIE]
fot. screen

6. odcinek serialu "W sercu miasta" na TVP1 w piątek, 06.10 o godzinie 16.05. Oto streszczenie kolejnego odcinka tureckiego serialu.

6. odcinek "W sercu miasta" - streszczenie kolejnego epizodu tureckiego serialu.

"W sercu miasta" - 6. STRESZCZENIE

Co wydarzy się w odcinku 6. serialu "W sercu miasta"? Derin postanawia zostać na noc w domu Sahina. Ali przeprasza mężczyznę, że zbyt pochopnie go ocenił i oferuje mu pomoc w spłacie długu. Tekin dowiaduje się, że Derin nie ma na pokładzie samolotu, a ona powiadamia swoją przyjaciółkę Asli, że nigdzie nie uciekła i dalej jest w Stambule.

Sahin oznajmia, że jedynym wyjściem by spłacić dług jest jego powrót na ring. Ali zamierza stanąć do turnieju bokserskiego, by wspomóc Sahina w spłacie długów, dlatego z samego rana rozpoczyna trening na sali.

Mały Veysel mówi Aliemu, że Derin przyszła do niego, żeby się pożegnać i odeszła do przyjaciółki. Zostawiła jednak jego mamie swój numer telefonu. Tekin dzwoni do Yigita. Informuje go, że Derin pozostała w kraju razem ze swoim kochankiem Alim. Tekin próbuje ich odnaleźć.

Wieczorem Derin z Asli oglądają filmy. Dziewczyna jest smutna, bo mimo wszystko tęskni za matką i domem rodzinnym. Ali w tym czasie znajduje w łazience szkła kontaktowe Derin. Dzwoni na pozostawiony przez nią numer. Okazuje się, że tak naprawdę jest to numer przyjaciółki Derin - Asli. Dziewczyna początkowo nie jest, żeby się spotkać. Ostatecznie jednak wysyła chłopakowi, gdzie się znajduje.

RadioZET.pl/KP