Zamknij

W sercu miasta odc. 8: Ali został postrzelony? [STRESZCZENIE]

Redakcja
09.10.2017 09:52
W sercu miasta odc. 8: Ali został postrzelony? [STRESZCZENIE]
fot. screen

8. odcinek serialu "W sercu miasta" na TVP1 we wtorek, 10.10 o godzinie 16.05. Rauf przekona Sahina, żeby przyjął pieniądze od Alego i żeby nie sprzedawał sali treningowej. Co jeszcze wydarzy się tym razem? Oto streszczenie kolejnego odcinka tureckiego serialu.

8. odcinek "W sercu miasta" - streszczenie kolejnego epizodu tureckiego serialu.

W poprzednim odcinku Asli poinformował Alego i Sahina, że Derin wróciła do domu. Rauf nie zgodził się na operację i na własną prośbę wyszedł ze szpitala. Tekin postanowił zatrzymać córkę i przekonać żonę, że Derin nie może wrócić do Sahina. Ali postanowił wziąć udział w pojedynku bokserskim i wygrać nagrodę pieniężną, którą chce oddać Sahinowi. Co wydarzy się w 8. odcinku "W sercu miasta"?

"W sercu miasta" - 8. STRESZCZENIE

W nocy Ali zakrada się do domu Derin. Puka w okno jej pokoju i dziewczyna wpuszcza go do środka. Ali chce ją stąd zabrać. Ali i Derin całują się i chłopak nagle znika. Dziewczyna znajduje go postrzelonego na tarasie. Okazuje się jednak, że Derin śpi, a cała sytuacja to tylko jej sen. Dziewczyna ubiera się i schodzi po schodach, aby zadzwonić do Asli. Niestety, jej przyjaciółka śpi i nie odbiera telefonu.

Sahin i Rauf rozmawiają na temat Aliego. Tekin odwiedza grób Elif i jej syna Aliego. W jego głowie zaczynają pojawiać się podejrzenia, a mężczyzna zaczyna kojarzyć ze sobą różne fakty.

Ali rozpoczyna profesjonalny trening pod okiem Sahina. Podczas ćwiczeń na sali pojawia się jeden z ludzi Tahina i przypomina o niespłaconym długu. Ali jest zdenerwowany, jednak Sahin i Rauf uspokajają go.

Tekin dzieli się z żoną swoimi podejrzeniami na temat Aliego. Według niego chłopak może być tak naprawdę uznanym za zmarłego synem Elif.

Do domu Sahina przychodzi Asli i informuje Aliego, że Derin jest więziona w domu przez własnego ojca. W tym czasie dziewczyna odzyskuje swój tablet, dzięki czemu może się skontaktować z Asli i Alim przez Skype'a. Ich rozmowę przerywa Tekin, który wchodzi do pokoju dziewczyny. Derin w porę się orientuje, że mężczyzna podsłuchuje ich rozmowę i udaje, że nie chce mieć nic wspólnego z Alim. Potajemnie wysyła im wiadomość, w której krótko opisuje, co się wydarzyło. Pod domem Sahina chwilę później zjawia się policja. Sahin i Rauf nakazują Aliemu uciekać, a mężczyźni otwierają drzwi. Okazuje się, że faktycznie policja przyjechała do Aliego, ponieważ ktoś złożył na niego skargę o pobicie. Sahin i Rauf mówią policjantom, że nie mają pojęcia, gdzie znajduje się chłopak, ani że nie mają z nim żadnego kontaktu. Sahin dodatkowo próbuje się dowiedzieć, kto złożył skargę. Okazuje się, że jest to sprawa założona przez Yigita Bursali - niedoszłego narzeczonego Derin. 

Ali w tym czasie ukradkiem wsiada do auta Asli i razem z dziewczyną udaje im się bezpiecznie odjechać. Chłopak prosi Asli, aby dała mu numer do Yigita. Ali dzwoni do niego.

"W sercu miasta" odcinek 8. ZDJĘCIA

1
2
3
4
5
6
7
8
9
11
12
13
14
15

RadioZET.pl/KP