Zamknij

W sercu miasta - serial turecki na TVP1. O której godzinie oglądać?

Redakcja
03.10.2017 15:30
W sercu miasta - serial turecki na TVP1. O której godzinie oglądać? [DATA, OBSADA]
fot. screen

Serial "W sercu miasta" to nowa turecka produkcja, która zastąpi emitowany do tej pory serial "Zraniona miłość". Kiedy i o której godzinie oglądać nowość na TVP1? O czym jest? Sprawdzamy obsadę i pozostałe informacje.

Serial "W sercu miasta" - kiedy i gdzie oglądać w TV? Nowość w TVP1 zastąpi serial "Zraniona miłość". Sprawdzamy najświeższe informacje o tureckim serialu.

"W sercu miasta" - serial zamiast "Zranionej miłości"

Do tej pory widzowie telewizyjnej Jedynki mogli oglądać turecki serial "Zraniona miłość". Ostatni odcinek został wyemitowany w środę, 20 września 2017 roku. Wszyscy, którzy śledzili losy Cevdeta i jego rodziny zastanawiali się, co zamiast "Zranionej miłości" pojawi się w telewizji. Po finale serialu do tej pory na TVP1 można było obejrzeć niemieckie filmy podzielone na części, jednak teraz mamy już oficjalne informacje - od piątku 29 września 2017 zostanie wyemitowany kolejny turecki serial.

Zobacz także

O czym jest "W sercu miasta"?

Serial "W sercu miasta" opisuje perypetie młodego marynarza oraz żołnierza piechoty morskiej Aliego Smitha, który swoje dzieciństwo spędził w rodzinnym mieście w Stambule. W wieku 4 lat przeżył dramatyczne wspomnienia z przeszłości, kiedy to człowiek, którego Ali uznawał za ojca, zastrzelił na jego oczach jego matkę. Po tragicznej śmierci kobiety postanawia nigdy nie wracać do Stambułu, ale pewnego dnia zostaje zmuszony zmierzyć się z demonami przeszłości. Jego opiekun i przyjaciel Rauf nakłania Aliego, aby zmienił zdanie. W Stambule mężczyzna poznaje córkę milionera oraz dziedziczkę wielkiej fortuny Derin Mirkenamoglu, która ma wkrótce wyjść za mąż za partnera zawodowego swojego ojca, Yigita.

Zobacz także

OBSADA serialu "W sercu miasta":

  • Kerem Bürsin - Ali Smith
  • Leyla Lydia Tuğutlu - Derin Mirkelamoğlu
  • Gürkan Uygun - Şahin Vargı
  • Osman Alkaş - Rauf
  • Defne Kayalar - Nesrin
  • Seda Akman - Belgin Mirkelamoğlu
  • Burak Tamdoğan - Tekin Görgünoğlu / Mirkelamoğlu
  • Nilperi Şahinkaya - Aslı
  • Ali Yörenç - Yiğit Bursalı
  • Emir Özyakisir - młody Ali Smith
Zagłosuj

Czy będziesz oglądać nowość na TVP1 zamiast "Zranionej miłości"?

Liczba głosów:

"W sercu miasta" - kiedy i o której oglądać?

Premiera serialu "W sercu miasta" w Polsce odbędzie się 29 września 2017. Będzie on emitowany na kanale TVP1 codziennie od poniedziałku do piątku około godziny 16.00. Odcinki tureckie nie pokrywają się numeracją z odcinkami polskimi. Na TVP1 będzie można oglądać epizody po 45 minut każdy, a w oryginale mają one powyżej 100 minut. Polska seria będzie liczyła 60 odcinków.

Premiera serialu "W sercu miasta" odbyła się w Turcji 4 stycznia 2017 na antenie ATV i był emitowany do 14 czerwca 2017.

RadioZET.pl/KP