Słuchaj
Damian Michałowski, Michał Korościel
Konrad Piasecki
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Marcin Wojciechowski
Justyna Dżbik, Marcin Łukasik
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Walentynki 2018: prezent dla niego i dla niej - co najlepiej wybrać?

06.02.2018 15:25

Prezent na Walentynki dla niego i dla niej to dla wielu osób spory kłopot, szczególnie gdy brakuje pomysłów, a Święto Zakochanych coraz bliżej. Dla tych, którzy nadal nie wiedzą, co najlepiej kupić ukochanemu i ukochanej na Walentynki 2018, przedstawiamy kilka pomysłów.

Walentynki: PREZENT dla niego, dla niej. Co wybrać na Walentynki 2018? fot. pixabay.com

Walentynki 2018: PREZENT dla niego, dla niej, dla dziewczyny i dla chłopaka, dla żony i dla mężczyzny, dla przyjaciółki i dla przyjaciela. Jeśli zastanawiacie się, co najlepiej podarować ukochanej osobie z okazji walentynek, przygotowaliśmy kilka sprawdzonych propozycji.

Waletynki 2018 - PREZENT dla niego [DIY, PROPOZYCJE]

Jako prezent na Walentynki 2018 dla niego idealnie sprawdzą się typowe męskie gadżety. Jeśli obdarowywany uwielbia pić kawę, świetnym pomysłem będzie zestaw dobrej mieszanki zmielonych ziaren kawy, a do tego kubek ze spersonalizowanym nadrukiem. Mężczyźni także uwielbiają słodycze, dlatego może warto pomyśleć o skomponowaniu własnej czekolady (wiele cukierni oferuje usługi stworzenia własnej tabliczki) lub np. stworzenie czekoladowego telegramu. Śmieszny krawat, koszula, pasek, portfel czy wymienne paski do zegarka.

Zagłosuj

Czy obchodzisz Walentynki?

>> Walentynki 2018 - kiedy obchodzimy Święto Zakochanych? [DATA]

Jeśli szukacie więcej propozycji, przydatne mogą okazać się pomysły na prezent, które znajdziecie w galerii w poniższym artykule:

>> Walentynki 2018 - prezenty. Co kupić chłopakowi na Walentynki?

Walentynki 2018 - PREZENT dla niej [POMYSŁY]

Wszystko zależy od tego, jak bliska jest nam osoba, której chcemy podarować upominek. Najprostszy pomysł na prezent dla niej na Walentynki to piękny bukiet kwiatów z doczepionym liścikiem. Jeśli nie znamy jeszcze zbyt dobrze naszej znajomej, przyjaciółki czy ukochanej, warto wcześniej dowiedzieć się, jakie kwiaty lubi, żeby na pewno trafić w jej gust. Świetnie sprawdzą się słodycze, podobnie jak w przypadku prezentów dla mężczyzn. Wiele osób jako idealny prezent na Walentynki 2018 podaje biżuterię. Delikatna bransoletka lub wisiorek na pewno spodoba się każdej kobiecie. Jeśli nasza nasza przyjaciółka czy partnerka ma ulubioną markę kosmetyków, warto również sprawdzić, czy jej kosmetyczka nie wymaga uzupełnienia o kilka nowości. W Walentynki 2018 jako prezent świetnie sprawdzi się także bilet do kina, do teatru lub na koncert, gdzie będzie można wybrać się wspólnie.

>> Nowe Oblicze Greya: kiedy premiera w kinach? [DATA, ZWIASTUN]

W tym dniu jeśli chodzi o prezent na Walentynki dla niej i dla niego warto pamiętać, że nie musi to być nic bardzo drogiego. W Święto Zakochanych liczy się przede wszystkim wspólne spędzenie czasu i okazywanie sobie uczuć.

RadioZET.pl/KP

Oceń